•  Plan lekcji na rok szkolny 2019/2020 został opublikowany.

• Język angielski - podręczniki

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat podręczników do języka angielskiego:

Jezyk_angielski_-_podreczniki.docx

Jezyk_angielski_-_ceny_podrecznikow(1).docx

Jezyk_angielski_-_wyposazenie_ucznia.docx

Krzysztof Hołodyński

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2 września 2019 r.

Zapraszamy uczniów i rodziców

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020,

które odbędzie się w hali OSiR w dniu 2 września o godz.10.00.

Po uroczystości odbędzie się krótkie spotkanie z wychowawcami.

Tego dnia w szkole nie będzie zajęć dydaktycznych. Opieka sprawowana będzie do godz. 18.00 (uczniom pozostającym w szkole zapewniamy obiad i podwieczorek).

• Ogródek szkolny - wakacje 2019

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ogródek szkolny - wakacje 2019 .

• Nabór do klasy IV w roku szkolnym 2019/2020!!!

Szanowni Rodzice,

obecnie prowadzimy nabór uzupełniający do klasy IV na rok szkolny 2019/2020.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:

telefon: 22 825 18 54 lub 22 825 82 18 (w godz. 8.00-14.00)

e-mail: sekretariat@nsp81.x.pl

zapraszamy
    Dyrekcja SPN Nr 81

• "Impreza na Niepodległości" - relacja filmowa z Pikniku Szkolnego 2019

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Pikniku Szkolnego, który odbył się 7 czerwca 2019 r. pod hasłem "Impreza na Niepodległości".

Pomysłodawczynie i koordynatorki projektu: p. Anna Głuśniewska i p. Marzena Wach

• Zakończenie Roku Szkolnego

na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019,

które odbędzie się

19 czerwca 2019 r. o godz. 10.00

w hali OSiR.

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Szanowni Państwo,

podczas naszego pobytu na Zielonej Szkole Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki egzaminu ósmoklasisty.

Z przyjemnością prezentujemy osiągnięcia  naszych uczniów:

język polski –  średni wynik procentowy naszych uczniów 87,5% – wynik populacji 63%,
    języka angielski – średni wynik procentowy naszych uczniów 97,4% - wynik populacji 59%,
    matematyka – średni wynik procentowy naszych uczniów to 88,2% - wynik wszystkich 45%.

Ósmoklasistom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Dyrekcja SPN Nr 81

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 5

Ostatni dzień Zielonej Szkoły i ostanie zajęcia. Dla starszych zmagania w małpim gaju i wodne szaleństwa a dla młodszych animacje i gry świata. I dodatkowa atrakcja dla pierwszaków - zajęcia przygotowane przez Natalię, Helenę i Emilkę z klasy 5B.

To była super Zielona Szkoła!

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 4

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 4 .

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - relacja filmowa

• Planowany powrót z Zielonej Szkoły

Informujemy, że powrót z Zielonej Szkoły w Serwach zaplanowany jest na najbliższy piątek 14 czerwca w 2 turach:

1. około godz. 18.00-18.30 klasy: I, II, IIIA oraz IIIB, IV i VA

2. około godz. 18.30-19.00 klasy VB, VI, VIIIA oraz VIIA, VIIB i VIIIB

Autokary wjadą na parking OSiR.

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 3

Nowy dzień rozpoczęliśmy wycieczką przyrodniczą, podczas której mieliśmy okazję zwiedzić okoliczny las i poznać rosnące w nim drzewa oraz podejrzeć za pomocą lornetek ptaki i inne zwierzęta. Inne grupy ćwiczyły się w strzelnictwie - wcelowanie w balonik okazało się prawdziwym wyzwaniem. Po obiedzie ruszyliśmy nad jezioro, gdzie część z nas miała możliwość popłynięcia dużą łodzią, canoe lub małymi bezburtowymi kajakami. Mogliśmy z bliska zobaczyć wyspę kormoranów. Pozostałe grupy mogły zażyć kąpieli w chłodnej wodzie pod czujnym okiem ratowników. Wieczorem nastąpiła uroczysta chwila, na którą czekali najmłodsi z nas, czyli chrzest pierwszaków. Klasa szósta przygotowała na plaży specjalny tor przeszkód, z pokonaniem którego pierwszaki poradziły sobie znakomicie. Z entuzjazmem przywitały Króla Jezior, który nadał im nowe imiona. Na zakończenie dnia kadra instruktorska przygotowała dla młodszych uczniów ognisko z zabawami integracyjnymi, piosenkami i smacznymi kiełbaskami, które samodzielnie usmażyli na ogniu. W tym samym czasie starsi uczniowie zmagali się sportowo na turnieju gier oraz bawili się we "flagi". Nasz dzień był bardzo intensywny, ale z niecierpliwością czekamy także na jutrzejsze przygody.

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 2

Dzień drugi upłynął nam pod znakiem wody - wiosłówki, kajaki, sup czyli pływanie na deskach z wiosłami.  Pierwszy raz na Zielonej Szkole spróbowaliśmy swoich sił jako żeglarze. Pod  czujnym okiem instruktorów mogliśmy zwiedzić Serwy od strony jeziora. Dużą atrakcją cieszyły się także rowerowe wyprawy po ścieżce przyrodniczej w lesie. Inne grupy miały okazję wznieść się ponad korony drzew w małpim gaju. Wieczorem odbyły się pierwsze dyskoteki i ogniska ze śpiewankami.

Zapraszamy do galerii:

• 22 825-18-54