• Koła zainteresowań

• Gry i zabawy matematyczne

• 11.09.2022 21:27
          • Gry i zabawy matematyczne - To zajęcia, których celem jest poznanie i utrwalenie umiejętności matematycznych przez uczniów w formie gier i zabaw oraz rozbudzenie w nich ciekawości i chęci do nauki matematyki.
            W trakcie zajęć uczestniczy rozwiązują zagadki, łamigłówki, grają w gry planszowe i wykonują inne zadania, które rozwijają ich myślenie i zdolności  intelektualne.
            Udział uczniów w zajęciach wpłynie na:
            • poznanie i utrwalenie umiejętności matematycznych,
            • doskonalenie współpracy w grupie,
            • osiągnięcie wygranej poprzez szukanie odpowiednich strategii,
            • przećwiczenie emocji, w których towarzyszy przegrana, jak i wygrana,
            • większe zaangażowanie nieśmiałych dzieci do nauki poprzez zabawę.
            Zapraszam serdecznie!
            Prowadzący: p. Patrycja Jarszak

• Koło Movers

• 11.09.2022 21:25
          • W środy o 15:25 będziemy się spotykać na zajęciach dodatkowych MOVERS, podczas których uczniowie klas 3 będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe. W oparciu o zakres materiału na poziomie A1, uczniowie będą ćwiczyć mówienie, słuchanie ze zrozumieniem oraz sprawność gramatyczno-leksykalną.

Serdecznie zapraszam.
            Prowadzący: p. Sandra Grzesiuk-Brocka

• Koło polonistyczne

• 10.09.2022 19:57
          • Koło polonistyczne jest przeznaczone dla uczniów klas starszych i ma na celu przede wszystkim przygotowanie ich do olimpiady polonistycznej. Uczęszczając na zajęcia, poznajemy także ciekawe pozycje książkowe. Prowadzimy ożywione dyskusje dotyczące ich problematyki. Poznajemy sylwetki wybitnych, polskich poetów - interpretujemy i analizujemy ich dzieła. Uczymy się również poprawności językowej.
            Prowadzący: p. Agnieszka Naporowska
          • Koło plastyczne (klasy I-III)

• 10.09.2022 09:12
          • Na zajęciach koła plastycznego rozwijamy pasję tworzenia i odkrywamy świat piękna. Mamy możliwość posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi sprzyjającymi rozbudzaniu wyobraźni, wrażliwości na barwę, kształt, wielkość, proporcje.
            Oprócz realizacji prac w  zakresie malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, dzieci mają także okazję podjęcia działań twórczych z zastosowaniem różnorodnych tkanin-szyją proste zabawki z filcu, tworzą wyklejanki z tkanin, tworzą również tkaniny artystyczne w wybranej technice (batik, malarstwo na jedwabiu), a także poznają interesujące techniki zdobienia przedmiotów, np. decoupage.
            Prowadzący: p. Anna Martyniuk

• Koło plastyczne "ArtKreacja"

• 10.09.2022 09:12
          • Koło plastyczne „ArtKreacja” to zajęcia dla uczniów klas 4-7, podczas których uczestnicy poznają bardziej rozbudowane techniki artystyczne, jak: batik, tkactwo, kaligrafia, grafika artystyczna, makrama, czy praca z koralikami Perler Beads. Uczniowie doskonalą się także w rysowaniu, szkicowaniu, odwzorowywaniu, ćwiczą umiejętności wyrażania własnych opinii na tematy związane ze sztuką, poszerzają wiadomości z historii sztuki oraz kształtują swoją wrażliwość artystyczną. Na kole plastycznym każdy uczeń może w maksymalny sposób rozwijać swoje zainteresowania, zdolności i umiejętności.
            Prowadzący: p. Joanna Czopowicz
          • Koło Odkrywców (klasy I-III)

• 09.09.2022 18:31
          • Koło Odkrywców to zajęcia dla uczniów ciekawych świata. Eksperymentujemy, wyjaśniamy i stajemy się jeszcze bardziej ciekawi 🙂Odkrywcy pod okiem nauczyciela dokonują doświadczeń i eksperymentów, a tym samym dowiadują się, jak wiele ciekawych rzeczy jest wokół nas na wyciągnięcie ręki. Zajęcia często kończą się powtórką w domu, gdyż frajda eksperymentowania zostaje w nas na dużo dłużej niż 45 minut 🙂