Uczniowie klasy 3B przygotowali bardzo ciekawe prezentacje na temat swoich wakacji. Brawo, Trzeciaki 👏
Bożena Siemieńska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 3B
Uczniowie klasy 3B przygotowali bardzo ciekawe prezentacje na temat swoich wakacji. Brawo, Trzeciaki 👏
Bożena Siemieńska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 3B
W klasie 2A pojawiły się dwie nowe postaci 😁😂 Uczniowe w grupach w ramach omówienia lektury „Czarna Owieczka” wykonali swoje owieczki🐑🐑
Agata Czerniszewska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2A
Po dniu, kiedy sięgnęliśmy do gwiazd i planet, poznaliśmy dokonania Kopernika - przyszedł czas na sukcesy oręża polskiego. I tak oto trafiliśmy na pola Grunwaldu i do muzeum, gdzie poznaliśmy historię jednej z najważniejszych bitew średniowiecza. Dlaczego chorągwie były tak ważne, o której rozpoczęła się bitwa, kto nie powinien znaleźć się na obrazie Matejki, ilu rycerzy brało udział w bitwie, po co strzelano z dział - my to już wiemy. Wystarczyło tylko posłuchać, popatrzeć i już się wie. Bo podróże kształcą.
Anna Głuśniewska
Jeżeli w pierwszym dniu wycieczki podniesie się temperaturę do 1400 stopni, to następnego dnia pozostaje kosmos. I stąd wizyta w olsztyńskim planetarium, w którym obejrzeliśmy ciekawy pokaz o Układzie Słonecznym. Kolejnym punktem byla biblioteka miejska inspirowana kosmosem. I oczywiście Olsztyn - miasto z którym na 6 lat związał się Mikołaj Kopernik. Wszyscy znają dokonania Kopernika - astronoma. Ale Kopernik - reformator systemu monetarnego, Kopernik - dowódca przygotowujący miasto do obrony przed Krzyżakami - mniej znane oblicza naszego wybitnego Rodaka. Oczywiście nikt nie zmarnował szansy na zagwarantowanie sobie porcji szczęścia przez potarcie nosa Mikołaja Kopernika. I z tego szczęścia można było skorzystać w popołudniowych zawodach. Konkurencje były zróżnicowane, wymagały współpracy, różnych zdolności, ale ze wszystkimi nasi "Szczęciarze" sobie świetnie poradzili.
Anna Głuśniewska
Początek września oznacza początek szkoły ale nie oznacza to, że końca podróży. I dlatego klasy 5-te oraz klasa 8-a wyruszyły, by odkrywać świat. I tym razem celem stały się Mazury i Warmia. Zaczęliśmy od wizyty w hucie szkła, gdzie podziwialiśmy sztukę tworzenia szklanych figurek. I tu uczniowie mogli stwierdzić, że nawet podczas najtrudniejszego sprawdzianu nie jest tak gorąco, jak przy piecu hutniczym. 1400 stopni - robi wrażenie. 17 sekund - to nie czas na odpowiedź na pytanie ale czas, by stworzyć szklane cudeńko. Po hucie szkła pojechaliśmy do naszego ośrodka i tu mogliśmy się pozachwycać pięknem przyrody - I to w czasie spaceru jak i podczas samodzielnego gotowania zupy. Okazuje się, że obieranie warzyw, przygotowanie ogniska i samo gotowanie na ognisku może być świetną zabawą. A uwieńczeniem było spróbowanie własnoręcznie przygotowanej zupy. A czy wygrała ogórkowa czy pomidorowa niech zostanie tajemnicą naszych mistrzów kociołka.
Anna Głuśniewska
Uczniowie klasy szóstej wzięli udział w warsztatach "Kaligrafia - (nie)zapomniana sztuka" w Pałacu w Wilanowie. Podczas zajęć, zasiadając przy drewnianych pulpitach i używając stalówek w obsadkach, odkryli kunszt sztuki kreślenia liter w charakterze pisma angielskiego, które było powszechnie obowiązującym pismem w czasach króla Jana III.
Joanna Czopowicz
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 6
Dzieci z klasy 2b przedłużyły sobie wakacje aż do połowy września 😉A wszystko to za sprawą wspaniałych prezentacji, które stały się pretekstem do wakacyjnych wspomnień. Brawo dzieciaki 👍
Marzena Wach
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2B
Klasa 1B w towarzystwie starszych kolegów zaliczyła swoje pierwsze wspólne wyjście 😊Pyszne lody w eleganckim otoczeniu! To był bardzo miły dzień! 😊
Kinga Kondraciuk
Dzień czwarty i ostatni wycieczki to wizyta we wrocławskim ZOO.
Szymon Wójcik-Witanowski
Dzień trzeci to poznanie historii i zwiedzanie twierdzy Kłodzko. Załamanie pogody nie przeszkodziło nam w realizacji programu. Udaliśmy się do średniowiecznej osady, a potem największa atrakcja - kopalnia złota!
Szymon Wójcik-Witanowski
12 września czwartoklasiści wzięli udział w warsztatach "Twórz i przypinaj!" w Zachęcie. Dowiedzieli się, jak przy pomocy znaków graficznych i symboli można wyrazić siebie. W latach 80. i 90. popularne były metalowe przypinki, za pomocą których deklarowano przynależność do różnych subkultur. Każdy stworzył swoją własną przypinkę, która była wyrazem naszych zainteresowań, poglądów lub zdolności.
Anna Staszewska
Klasa 3B rozpoczęła rok szkolny w bardzo miły sposób 🤩Było to wspólne wyjście na lody i zgodna zabawa 👏
Bożena Siemieńska
Wykaz znajduje się też pod linkiem: Konkursy 2024/2025
Wykaz terminów kolejnych planowanych konkursów zostanie opublikowany wkrótce.
Przemysław Jeruszka
Dzień pierwszy to Wrocław i zwiedzanie w formie spaceru po Rynku i Ostrowie Tumskim. Następnie przejazd do Dusznik-Zdroju. Dzień drugi to wędrówki górskie. Wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy labirynt Błędnych Skał a następnie spacerem udaliśmy się w kierunku miejscowości Karłów, skąd weszliśmy na Szczeliniec Wielki.
Szymon Wójcik-Witanowski
Co mówią obrazy? Jak odczytać ukryte w obrazach opowieści? Często potrzebna jest do tego specjalistyczna wiedza. Podczas wizyty w Muzeum Narodowym czwartoklasiści odkrywali tajemnice obrazów, poznali tradycyjne gatunki malarskie, takie jak portret, pejzaż czy martwa natura.
Joanna Czopowicz
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 4
Uczniowie klasy 2a zaprezentowali projekty, które jeszcze na moment przeniosły nas w wakacyjny klimat.
Agata Czerniszewska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2A
Tomasz Wiesław Szklarski
Plan lekcji na rok szkolny 2024/2025 został opublikowany.
Joanna Sołomiewicz-Grzebień
Jolanta Wróblewska i Agnieszka Warulik
Jolanta Wróblewska
Uczniowie klas 1-3 mogą się pochwalić wieloma sukcesami w konkursach z języka angielskiego. Laureatami w sesji wiosennej konkursu zostali:
1a - Leon G., Leon D., Tosia D., Maks i Feliks
1b - Julia S., Joachim, Ala, Misia i Janek
2a - Jeremi, Amelia, Hania Że., Eryk i Franek
2b - Kajetan, Ewelina, Kornelia, Tosia i Ben
3 - Ola, Marysia S., Natalia, Wiktor, Janina, Pola Ch., Kaja, Xawery, Maks, Jeremi i Staś.
Gratulacje!
Anna Ignatowicz-Cecot
19 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantami z jednostki specjalnej K-9 Unit wydziału wywiadowczo-patrolowego Komendy Stołecznej Policji. Dzieci dowiedziały się o pracy przewodników psów służbowych, zadaniach jakie wykonują pieski z policjantami, o zasadach bezpiecznego kontaktu z nieznanymi psami i właściwej postawie w przypadku agresji ze strony psów. Spotkanie było dla uczniów okazją do poznania specyfiki pracy policjantów z wydziału patrolowego, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na warszawskich ulicach i zabezpieczają imprezy masowe. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej „K-9 Unit”: K9-Unit Warszawa
Joanna Czopowicz
Kiedy letnia pogoda dopisuje, warto wybrać się na wycieczkę po Mazowszu. Klasa 5ta miała okazję zwiedzić jedną z kulturalnych wizytówek naszego kraju, czyli muzeum Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Lekcja muzealna „Z wizytą we dworze” przybliżyła naszym uczniom biografię tego wielkiego polskiego kompozytora oraz umożliwiła wgląd w realia życia na terenie dawnego majątku ziemskiego hrabiów Skarbków. Uczniowie mieli także okazję po raz pierwszy zatańczyć poloneza i poznać podstawowe kroki taneczne. Zwieńczeniem wyjazdu był koncert wybitnej młodej pianistki, 16-letniej Marty Kowalczyk, która zagrała dla zwiedzających trzy utwory Chopina. Pełni wrażeń i zrelaksowani wróciliśmy do szkoły na obiad.
Joanna Czopowicz
Klasa 2B ukończyła projekt Uniwersytetu Dzieci "Ekologia. Jak chronić środowisko?"
Brawo Drugaki 👏
Bożena Siemieńska
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z naszego pobytu na Zielonej Szkole w Kruklankach
Joanna Czopowicz
Kończymy trzeci dzień naszego pobytu na campie. Korzystamy ile się da ze słońca, plaży, atrakcji i dobrych humorów naszych wychowawców i opiekunów :) Pozdrawiamy gorrrrąco i radośnie!
Wtorek na Zielonej Szkole upłynął nam na zabawach wodnych, majsterkowaniu i cookingu. Nawet obfity deszcz w porze obiadowej nie popsuł nam humorów - wciąż nam dopisują i próbujemy aktywnie rozładować nasze niekończące się pokłady energii.
Zieloną Szkołę 2024 uważamy za otwartą! Kruklanki powitały nas piękną pogodą i spokojnym jeziorem. Zaczynamy przygodę - zapraszamy do śledzenia naszej relacji zdjęciowej.
Ostatnio na zajęciach florystycznych robiliśmy piwonie i dopracowywaliśmy kwiaty, które sprezentowała nam pani robiąca palmy wielkanocne z krepiny.
Jolanta Wróblewska
6 czerwca po raz kolejny zorganizowaliśmy w szkole Dzień Talentów. To wyjątkowe święto kreatywności i pasji zgromadziło uczniów i nauczycieli, którzy podziwiali występy muzyczne, taneczne, wokalne, aktorskie, plastyczne...
To wydarzenie pokazało, jak wiele talentów drzemie w uczniach i jak ważne jest pielęgnowanie ich pasji. Dzień Talentów był nie tylko świętem kreatywności, ale również okazją do integracji i budowania pozytywnej atmosfery w szkole.
Bożena Siemieńska i Agata Kruk
Przez cały rok szkolny dzieci z klasy 1b dzielnie pracowały w ramach Projektu Uniwersytetu Dzieci. Poznały prawa panujące w naturze oraz przekonały się, jaki wpływ ma na nią człowiek. Prowadziły proste obserwacje przyrodnicze, wykonywały doświadczenia i samodzielnie wyciągały wnioski. Poznały wiele gatunków roślin i zwierząt i przekonały się dlaczego warto szanować przyrodę.
A oto dyplom potwierdzający nasze ekologiczne zmagania:
Ogromne gratulacje dla PIERWSZAKÓW!!!
Marzena Wach
Ostatnie zajęcia w ramach projektu Uniwersytetu Dzieci dotyczyły konieczności dbania o wodę. Tym razem dzieci z klasy 1B wykonały własne filtry do wody.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 1B
Brawo pierwszaki!
Marzena Wach
W klasie 2B kolejne prezentacje w ramach projektu "Rozwijamy pasje i zainteresowania". tym razem Piotrek opowiadała o swojej pasji - piłce nożnej, a Ewelina o swoim zamiłowaniu do teatru. Gratulujemy świetnych prezentacji i fantastycznych pasji 👏
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2B
Bożena Siemieńska
Rowerowy maj dobiegł końca a naszym uczniom udało się dzisiaj uczestniczyć w warsztatach rowerowych udostępnionych przez organizatora. Największą frajdą była możliwość jazdy rowerem po szkolnym boisku. Dzieciaki mogły szlifować podstawowe manewry, szczególnie manewr skrętu w lewo, który uchodzi za najtrudniejszy. Rowerowy maj 2024 zaliczamy do udanych!
Do zobaczenia za rok
Szymon Wójcik-Witanowski
27 maja odwiedził nas olimpijczyk z Rio de Janeiro - Adrian Dziółko - wielokrotny medalista i mistrz Polski w badmintonie. Spotkanie miało na celu przedstawić tę dyscyplinę sportu uczniom naszej szkoły oraz zachęcić do uprawiania sportu od najmłodszych lat. Nasz Gość opowiedział nam też czym są igrzyska olimpijske, a czym olimpiada i jak ważna to impreza dla sportowca.
Marcin Siperek
Tym razem na warsztat klasa 2a wzięła Układ Słoneczny ☀ Tymże sposobem z wielką ochotą chcielibyśmy zamienić się w astronautów i zwiedzić zakątki wszystkich planet, i tych skalnych, i gazowych. A że pomysłów "odjechanych w kosmos" nam nie brakuje, to tak sobie myślę, że wszystko przed nami 😀
Angelika Mąkowska
Uczniowie klasy 2b i 3 pamiętali o swoich mamach z okazji Dnia Matki. Stworzyli piękne kartki i napisali życzenia po angielsku! Trzecioklasiści wysłali listy pocztą i sprawili swoim mamom nie lada niespodziankę!
Anna Ignatowicz-Cecot
Uczniowie klasy 1A i 1B wzięli udział w lekcji w Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas lekcji zastanowiali się, co to są symbole narodowe, gdzie można je spotkać oraz kiedy i jak ich się używa. Poznali znak Kotwicy i powstańczą biało-czerwoną opaskę. Dowiedzieli się, które symbole były zakazane w czasie II wojny światowej. W trakcie spaceru po muzeum odnajdywali polskie symbole narodowe oraz powstańcze i zastanowiali się nad ich znaczeniem w trudnym momencie walki.
Agata Czerniszewska
Wpadliśmy jak kamień w wodę! A dokładniej do Pawilonu Edukacyjnego Kamień na lekcję o wodzie z warszawskich filtrów! Dawka wiedzy zalała nasze myśli i nie byla kroplą w morzu wiedzy a wielką ulewą, ktora zasiliła po brzegi nasze szare komórki. Słodka woda śni nam się już po nocach, a patrząc w niebo ciągle wyglądamy deszczu! Nawadniamy się podziwiając niezwykłość tak zwykłej cieczy i doceniamy bardziej ten dar od matki natury. Tak oto prezentuje się w skrócie niebieskie szaleństwo jakie ogarnęło nasze ulubione trzeciaki!
Angelika Mąkowska
Szanowni Absolwenci i Przyjaciele Szkoły
W tym roku świętujemy 30-lecie naszej szkoły!
Z tej okazji organizujemy wyjątkowy piknik na który serdecznie chcielibyśmy Państwa zaprosić. Przygotowaliśmy moc atrakcji – występy dzieci, stoiska klasowe, turniej siatkówki, konkursy z nagrodami, strefę dmuchańców oraz bezpłatną gastronomię z goframi, lodami MiniMelts, granitą i miniburgerami. Piknik zakończy panel dyskusyjny i koncert.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: 30-lecie.com
Od 30 lat tworzymy wyjątkową wspólnotę, której siła tkwi w przyjaźni i wzajemnej pomocy. Na stronie znajdziecie galerię wspomnień oraz informacje o rozbudowie szkoły i zbiórce na ten cel. Dla darczyńców przygotowaliśmy sentymentalne upominki z logo szkoły – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie: Wesprzyj nas
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i dziękujemy za Wasze wsparcie przez wszystkie te lata. To dzięki Wam nasza szkoła nieustannie się rozwija.
Będziemy wdzięczni również za rozpowszechnienie tej informacji wśród innych Absolwentów i Przyjaciół Szkoły, gdyż staramy się dotrzeć do wszystkich którzy przez te lata tworzyli piękno tego miejsca.
Z wyrazami wdzięczności,
Rafał Banaszek
dyrektor NSP81
Zapraszamy na obchody 30-lecia naszej szkoły. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej dedykowanej tej wyjątkowej okazji znajdującej się pod poniższym linkiem:
Wchodząc na stronę można wesprzeć naszą zbiórkę środków na rozbudowę szkoły.
Zachęcamy i z góry serdecznie dziękujemy
Literowanie to nie lada wyzwanie! Ale nie dla naszych uczniów! Nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III z powodzeniem zmierzyli się z angielskimi słówkami. Zwycięzcami w poszczególnych klasach zostali:
1A - Leon G.
1B - Ala
2A - Amelia
2B - Natalia Ch.
3 - Pola Ch.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i odwagi!
Anna ignatowicz-Cecot i Sandra Grzesiuk-Brocka
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.
Stephen King
Dziś czyli 14 maja obchodzony jest Światowy Dzień Kwiatów z Papieru, a krepina to inaczej papier krepowy, dlatego nasze dwie uczennice: Mia Małek i Stefania Vanzi zostały wyróżnione dyplomami za wyjątkowe zaangażowanie w zajęciach florystycznych, za umiejętności organizacyjne, wysoką kulturę osobistą, pracowitość, cierpliwość, wytrwałość, dokładność, estetykę i miłość do tworzenia pięknych kwiatów z krepiny. Jako nagrodę dziewczynki zaproponowały dla siebie kwiaty z krepiny niemieckiej w ich ulubionych kolorach. Na zdjęciach prezentujemy bukiety kwiatów naszych szkolnych papierowych florystek i jednego florysty.
Jolanta Wróblewska
Ekologia to obszar, któremu wiele uwagi poświęcają uczniowie klasy 2B. Tym razem przygotowali inscenizację dla klas 1-3 pt. "Niewielki, ale śliczny wiosenny teatrzyk ekologiczny".
Zapraszamy też do obejrzenia relacji filmowej:
Brawo Drugaki 👏👏👏
Bożena Siemieńska
Klasa 2B odwiedziła innowacyjne minimiasto edukacyjne, w którym dzieci mogły wcielić się w różne role zawodowe, poznawać tajniki profesji, pracować, zarabiać i ostatecznie wydać zarobione pieniądze. Zabawa była wyśmienita!
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2B
Bożena Siemieńska
Przedstawiamy laureatów Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wiosna w poezji".
Bożena Siemieńska i Agata Kruk
Dziś w szkole odbyło się ciekawe spotkanie dla klas 5-7 z panem Jarosławem Czechowiczem, Polakiem mieszkającym na dalekiej Islandii. Spotkanie miało formę wideokonferencji na platformie Zoom. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat Islandii w czasie krótkiego quizu, następnie obejrzeli i wysłuchali prezentacji naszego Gościa oraz mogli zadać pytania związane z tematyką spotkania. Uzupełnieniem prezentacji były piękne zdjęcia krajobrazów Islandii. Panu Jarosławowi serdecznie dziękujemy za cenną lekcję geografii i kultury Islandii oraz życzymy realizacji wszystkich jego planów dotyczących życia na tej niezwykłej wyspie.
Joanna Czopowicz
W ramach projektu "Rozwijamy pasje i zainteresowania" uczniowie klasy 2B przedstawili kolejne prezentacje. Tym razem Tosia opowiedziała o swojej pasji - akrobatyce. Jesteśmy pod wrażeniem! Brawo, Tosiu 👏
Olek w ramach prezentacji swojej pasji zaprosił na spotkanie z uczniami byłego żołnierza jednostki wojsk specjalnych GROM To było bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie! Brawo, Olek 👏
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2B
Bożena Siemieńska
4 maja obchodzimy imieniny Moniki....
Dziewczynki zrobiły te słoneczniki na zajęciach florystycznych. A słoneczniki to były ulubione kwiaty śp. Pani Moniki Stachniak.
Kolejny raz przekonaliśmy się o tym, że dobro wraca ze dwojoną siłą oraz że najbardziej cieszy dawanie a nie branie! Pewnie pamiętają Państwo dwa kiermasze charytatywne organizowane przez klasę 1B i 3. Zbieraliśmy środki na wsparcie leczenia i rehabilitacji małej wojowniczki Hani, której uśmiech nawet na zdjęciu wywołał ciepło na naszych sercach. Długo nie musieliśmy czekać na kolejny uśmiech skierowany prosto do nas! Hania z rodzicami przysłała dla wszystkich dzieci i nauczycieli podziękowania za organizację kiermaszu oraz słodkie upominki. Choć nie spodziewaliśmy się podziękowań jest nam bardzo miło, że wśród ogromu obowiązków, wielu spraw ważnych i ważniejszych znaleźli Państwo czas, by w tak piękny sposób przypomnieć, że warto pomagać zawsze! Rodzicom Hani życzymy dużo wytrwałości i siły, a małej Hani, by każdego dnia jej magiczny uśmiech otwierał serca na niesienie dobra i pomocy ❤️
Angelika Mąkowska
Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kampanii "Rowerowy maj".
W zakładce Sport znajduje się formularz zgody rodzica na udział niepełnoletniego dziecka w kampanii.
Szymon Wójcik-Witanowski
"Pamiętnik Czernego Noska" - słodkie omówienie lektury w klasie 1a. Dzieci wspólnie zrobiły pyszne, misiowe ciasteczka.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 1A
Agata Czerniszewska
Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji Dnia Talentów. Listy do zapisu zostaną wywieszone po majówce.
Bożena Siemieńska i Agata Kruk
Czas na relację z warsztatów ekologicznych z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi🌍🌍🌍 Dziewczynki z klasy 3 znowu nie zawiodły! Poprowadziły ciekawy wyklad na temat ochrony środowiska i sposobów w jaki można o nie dbać. Zaangażowały nas w quizy, zabawy i pytania, za które zdobywało się nakrętki "wysokopunktowane" 😊Byly one wymienne na sadzonki kwiatów i nasionka, które zamieszkały w przyszkolnym ogródku🌸🌻🪷 Ale zanim sadzenie... odbyl się konkurs ekomody! Oj działo się!
Angelika Mąkowska
Trochę wody w Wiśle upłynęło odkąd klasy 2a i 3 wróciły z trzydniowej wycieczki do Krakowa 😀Ale co się odwlecze, to nie uciecze i ślad w szkolnej kronice zostawimy! Otóż wszystko zaczęło się od dobrych nastrojów i nieodpartej chęci nieprzychodzenia na dydaktykę przez naszych pilnych uczniów Spakowali walizki i oznajmili, że są gotowi na przygody: przekonanie się na własnych językach, jak bardzo slone są ściany w Kopalni Soli w Wieliczce, przemierzanie kilkuset schodów, by dotknąć Dzwonu Zygmunta, zachwycanie się katedrą na Wawelu, Kościołem Mariackim, ołtarzem Wita Stwosza, własnoręcznym wyrabianiem LICENCJONOWANYCH obwarzanków, poznawanie legend Krakowa, poznawanie ciekawostek o Janie Matejce i jego niesfornych dzieciach, oglądanie panoramy Krakowa, zwiedzanie fabryki pociągów Newag w Nowym Sączu, spotkanie ze smokiem, gościną w zamku na Wawelu i wiele innych. Coby zachęcić Państwa do podróży po Polsce wrzucamy tylko zdjęcia z tym, który najserdeczniej do Krakowa zaprasza!
Angelika Mąkowska
Klasa 2B zorganizowała kiermasz charytatywny. Tym razem pomagamy Martynce 💙🧡
Brawo, Drugaki 👏👏👏
Bożena Siemieńska
W kwietniu robiliśmy na zajęciach stokrotki polne, stokrotki afrykańskie, słoneczniki, koronki królowej Anny i inne kwiaty.
Jolanta Wróblewska
Tańce i piosenki po angielsku na tle przepięknych dekoracji. To wszystko zaprezentowali uczniowie klas pierwszych i drugich. Było kolorowo, wesoło i zabawnie. Brawa dla wszystkich uczestników 👏🎉
Anna Ignatowicz-Cecot i Sandra Grzesiuk-Brocka
Powered by aSc EduPage