• Wiadomości

• Ósmoklasista

• Szanowni Państwo,

w zakładce "Ósmoklasista" zamieściliśmy dodatkowe materiały do ćwiczeń przed egzaminem oraz zasady oceniania poszczególnych przedmiotów.  Zachęcamy do korzystania z umieszczonych materiałów.

W zakładce znajduje się również Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych warunków i zasad przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty.

• Dzień Matematyki

• Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela, Dzień Kobiet - te znane wszystkim dni już świętowaliśmy, teraz przed nami obchody Dnia Matematyki. Tak, drogi uczniu, to nie żadna pomyłka - rok 2019 ogłoszony został Rokiem Matematyki, natomiast 12 marca Dniem Matematyki. Chcemy w tym dniu udowodnić, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, "suche liczby" i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa. Świętowanie tego dnia będzie miało charakter rozwiązywania zagadek i łamigłówek podczas przerw między lekcjami. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich uczniów! Czekają na Was liczne nagrody :)

Magdalena Andryszczak

• Wyniki naboru do klasy I na rok szkolny 2019/2020

• Szanowni Państwo,

informacje dotyczące wyników naboru dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 są dostępne w sekretariacie szkoły.  Informacje o naszej decyzji w sprawie Państwa dziecka uzyskać można osobiście lub telefonicznie (nr tel. 22 825 82 18) w sekretariacie szkoły od 1 marca 2019 r. od godziny 8:30.

Numer telefonu 22 825 18 54 z przyczyn od nas niezależnych jest czasowo niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy.

Rafał Banaszek

wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych

• Igrzyska Zimowe dzień 4

• Główny punkt Igrzysk czyli slalom gigant. Piękna pogoda i kolejny sukces. Julia kl VII wygrywa w swojej kategorii wiekowej. Po wyczerpujących zawodach udaliśmy się to Term Bania w Białce Tatrzańskiej. Po kolacji krótki trening dla snowboardzistów :>

• Igrzyska Zimowe dzień 3

• Nasz drugi dzień zmagań sportowych. Tym razem narciarstwo biegowe. Piękna pogoda i wspaniałe warunki do biegania pod Wielką Krokwią. Dzień zakończony sukcesem - Julia Rogiewicz klasa VII b zajęła I miejsce w swojej kateogrii wiekowej !!!

Po obiedzie dzieci nadrabiały materiał szkolny a po kolacji udaliśmy się na trening narciarski.

Przed snem chwila relaksu z grami planszowymi i play station4.

• Igrzyska Zimowe 2019 dzień 2

• Dzień drugi spędziliśmy bardzo aktywnie, rano zawody w łyżwiarstwie, zwiedzanie Wielkiej Krokwi, po obiedzie nauka i jazda na nartach. Zaraz po kolacji grupa startująca w narciarstwie biegowym udała się na wieczorny trening.

• Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

• Szanowni Państwo,

przypominamy, że nabór dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2019 r.

Spotkanie informacyjne dla Rodziców odbędzie się 22 lutego 2019 r. o godz. 17:30

Serdecznie zapraszamy.

• Akcja "Korek dla Stasia"

• Drodzy Nakrętkozbieracze!

Bardzo dziękuję za pomoc w akcji dla Stasia. W tym miesiącu udało nam się zebrać 84,7 kg. Szczególnie dziękuję tacie Zosi Piątkowskiej za odwiezienie worków do punktu ich zbiórki.

A oto wyniki poszczególnych klas i mistrzowski wynik klasy VA.

Akcja "Korek dla Stasia" - Obrazek 1

Jolanta Wróblewska

• Konkurs Wiedzy o Sporcie

• Miło nam poinformować, że drużyna naszych uczniów zdobyła II miejsce w konkursie Wiedzy o Sporcie organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota.

Konkurs Wiedzy o Sporcie - Obrazek 1

Gratulujemy!

• "Spotkajmy się w grudniu po południu"

• 6 grudnia uczniowie klas 1-3 wzięli udział w imprezie "Spotkajmy się w grudniu po południu". Pierwszoklasiści zaprezentowali wspaniały, mikołajkowy układ taneczny, klasa 2 wystąpiła w przedstawieniu "Zimowa bajeczka", klasa 3A w przedstawieniu "Kolędnicy" a klasa 3B wykonała wiersz "Zima" z podziałem na role oraz taniec z chustami. Były również konkursy - na najładniej udekorowany piernik, najdłuższy łańcuch, spakowany prezent i stylizację postaci Pani Zimy.

"Spotkajmy się w grudniu po południu" - Obrazek 1

Tu znajduje się relacja filmowa z imprezy

Organizatorzy wydarzenia: p. Anna Głuśniewska i p. Marzena Wach

• Akcja "Korek dla Stasia"

• Drodzy Nakrętkozbieracze!

W naszej listopadowej akcji zebraliśmy 135,5 kg nakrętek!

Bardzo dziękuję panu Grzegorzowi Buchowieckiemu za odwiezienie ich do punktu zbiórki i pani Katarzynie Żagun. Wyjątkowe podziękowania kieruję również do pani Małgosi za zajęcie się akcją w tym miesiącu.

Wyniki poszczególnych klas:

Akcja "Korek dla Stasia" - Obrazek 1

Wszystkim Nakrętkozbieraczom życzę, by Święty Mikołaj w tym roku był dla Was wyjątkowo hojny!

Jolanta Wróblewska

• "Spotkajmy się w grudniu po południu"

• "Spotkajmy się w grudniu po południu" - Obrazek 1 "Spotkajmy się w grudniu po południu" - Obrazek 2  "Spotkajmy się w grudniu po południu" - Obrazek 3

Dzieci z klas I-III zapraszają Rodziców

na imprezę

"Spotkajmy się w grudniu po południu".

Start: 6 grudnia  godz. 17.00 w hali OSiR

W programie:

- występy dzieci z poszczególnych klas

oraz konkursy i wspólna zabawa!

• Prace nagrodzone w konkursie "My Holiday Memories"
    • Być nauczycielem choć jeden dzień... 14.10.2020 r.
    • Dzień Języków Obcych - 12.10.2020 r.
    • Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - 9.10.2020 r.
    • Spotkanie autorskie z Moniką Kowaleczko-Szumowską dla klas 1-3. 6.10.2020 r.
    • Zaczynamy projekt "Czytam sobie. Pierwsza klasa!" - 5.10.2020 r.
    • Dzień Tabliczki Mnożenia - 2.10.2020 r.
    • Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w naszej szkole
    • Dzień w krawacie czyli świętujemy Dzień Chłopaka
    • Dzień Głośnego Czytania - spotkanie z p. Anitą Sokołowską dla klas 1-3. 29.09.2020 r.
    • Plastyka wśród kwiatów - 23.09.2020 r.
    • Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020