• Wiadomości

• Konkurs fotograficzny

• Zapraszamy chętnych uczniów z klas 3-6 do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Mam ochotę na zielone". Temat przewodni: wiosna w przyrodzie. Konkurs trwa do 19 kwietnia 2019 r. Szczegóły u szkolnego opiekuna konkursu - p. Marzeny Wach.

• Kolejny sukces sportowy

• Miło nam poinformować, że w Warszawskiej Olimpiadze Młodzieży - Mistrzostwach Dzielnicy Ochota uczennice klasy 6 - Hania i Ania wywalczyły dla naszej szkoły I miejsce w badmintonie dziewcząt! Serdecznie gratulujemy!

Kolejny sukces sportowy - Obrazek 1

• Ósmoklasista

• Szanowni Państwo,

w zakładce "Ósmoklasista" zamieściliśmy dodatkowe materiały do ćwiczeń przed egzaminem oraz zasady oceniania poszczególnych przedmiotów.  Zachęcamy do korzystania z umieszczonych materiałów.

W zakładce znajduje się również Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych warunków i zasad przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty.

• Dzień Matematyki

• Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela, Dzień Kobiet - te znane wszystkim dni już świętowaliśmy, teraz przed nami obchody Dnia Matematyki. Tak, drogi uczniu, to nie żadna pomyłka - rok 2019 ogłoszony został Rokiem Matematyki, natomiast 12 marca Dniem Matematyki. Chcemy w tym dniu udowodnić, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, "suche liczby" i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa. Świętowanie tego dnia będzie miało charakter rozwiązywania zagadek i łamigłówek podczas przerw między lekcjami. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich uczniów! Czekają na Was liczne nagrody :)

Magdalena Andryszczak

• Wyniki naboru do klasy I na rok szkolny 2019/2020

• Szanowni Państwo,

informacje dotyczące wyników naboru dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 są dostępne w sekretariacie szkoły.  Informacje o naszej decyzji w sprawie Państwa dziecka uzyskać można osobiście lub telefonicznie (nr tel. 22 825 82 18) w sekretariacie szkoły od 1 marca 2019 r. od godziny 8:30.

Numer telefonu 22 825 18 54 z przyczyn od nas niezależnych jest czasowo niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy.

Rafał Banaszek

wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych

• Igrzyska Zimowe dzień 4

• Główny punkt Igrzysk czyli slalom gigant. Piękna pogoda i kolejny sukces. Julia kl VII wygrywa w swojej kategorii wiekowej. Po wyczerpujących zawodach udaliśmy się to Term Bania w Białce Tatrzańskiej. Po kolacji krótki trening dla snowboardzistów :>

• Igrzyska Zimowe dzień 3

• Nasz drugi dzień zmagań sportowych. Tym razem narciarstwo biegowe. Piękna pogoda i wspaniałe warunki do biegania pod Wielką Krokwią. Dzień zakończony sukcesem - Julia Rogiewicz klasa VII b zajęła I miejsce w swojej kateogrii wiekowej !!!

Po obiedzie dzieci nadrabiały materiał szkolny a po kolacji udaliśmy się na trening narciarski.

Przed snem chwila relaksu z grami planszowymi i play station4.

• Igrzyska Zimowe 2019 dzień 2

• Dzień drugi spędziliśmy bardzo aktywnie, rano zawody w łyżwiarstwie, zwiedzanie Wielkiej Krokwi, po obiedzie nauka i jazda na nartach. Zaraz po kolacji grupa startująca w narciarstwie biegowym udała się na wieczorny trening.

• Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

• Szanowni Państwo,

przypominamy, że nabór dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2019 r.

Spotkanie informacyjne dla Rodziców odbędzie się 22 lutego 2019 r. o godz. 17:30

Serdecznie zapraszamy.

• Akcja "Korek dla Stasia"

• Drodzy Nakrętkozbieracze!

Bardzo dziękuję za pomoc w akcji dla Stasia. W tym miesiącu udało nam się zebrać 84,7 kg. Szczególnie dziękuję tacie Zosi Piątkowskiej za odwiezienie worków do punktu ich zbiórki.

A oto wyniki poszczególnych klas i mistrzowski wynik klasy VA.

Akcja "Korek dla Stasia" - Obrazek 1

Jolanta Wróblewska

• Konkurs Wiedzy o Sporcie

• Miło nam poinformować, że drużyna naszych uczniów zdobyła II miejsce w konkursie Wiedzy o Sporcie organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota.

Konkurs Wiedzy o Sporcie - Obrazek 1

Gratulujemy!

• "Spotkajmy się w grudniu po południu"

• 6 grudnia uczniowie klas 1-3 wzięli udział w imprezie "Spotkajmy się w grudniu po południu". Pierwszoklasiści zaprezentowali wspaniały, mikołajkowy układ taneczny, klasa 2 wystąpiła w przedstawieniu "Zimowa bajeczka", klasa 3A w przedstawieniu "Kolędnicy" a klasa 3B wykonała wiersz "Zima" z podziałem na role oraz taniec z chustami. Były również konkursy - na najładniej udekorowany piernik, najdłuższy łańcuch, spakowany prezent i stylizację postaci Pani Zimy.

"Spotkajmy się w grudniu po południu" - Obrazek 1

Tu znajduje się relacja filmowa z imprezy

Organizatorzy wydarzenia: p. Anna Głuśniewska i p. Marzena Wach

• Plastyka wśród kwiatów - 23.09.2020 r.
    • Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020
    • Ogródek szkolny - maj 2020
    • Warsztaty "Pejzaż Elektroniczny" w Centralnym Domu Technologii. Klasa 6A i 6B - 26.02.2020 r.
    • Igrzyska Zimowe Szkół Niepublicznych. 25-28.02.2020 r.
    • Warsztaty Funiversity - klasa 1 i 2. 6.02.2020 r.
    • Bal karnawałowy klas 1-3. 4.02.2020 r.
    • Literacki wtorek - spotkanie z Rafałem Witkiem w Bibliotece Pedagogicznej - 28.01.2020 r.
    • Arctic Camp -13-15 stycznia 2020 r.
    • Podsumowanie szkolnego konkursu przyrodniczo-fotograficznego "Mikrokosmos"
    • Świąteczny koncert piosenki - 17.12.2019 r.
    • Kiermasz charytatywny klas 1-3. 17.12.2019 r.