• WIRTUALNY PIKNIK 2020 r.

Zapraszamy do obejrzenia naszego pikniku - w tym roku online :)

• Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Zapraszamy na rozdanie świadectw, które odbędzie się w dniu 26 czerwca według następującego harmonogramu:

godz. 8.00 - klasa 1

godz. 9.00 - klasa 2

godz. 10.00 - klasa 3

godz. 11.00 - klasy 4A i 4B

godz. 12.00 - klasa 5

godz. 13.00 - klasy 6A i 6B

godz. 14.00 - klasa 7

godz. 15.00 - klasy 8A i 8B

Szczegółowe informacje na temat przebiegu rozdawania świadectw znajdują się w wiadomości e-mail przesłanej przez Dyrektora Szkoły.

• Życzenia dla ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami pierwszy w życiu poważny egzamin. Na najbliższe dni życzymy Wam otwartego umysłu, spokoju i opanowania. Niech w tym ważnym czasie nie opuszcza Was optymizm. Życzymy, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzyły drogę do realizacji dalszych życiowych planów - również tych związanych z kontynuacją nauki w wymarzonej szkole ponadpodstawowej.

Powodzenia! Trzymamy za Was kciuki!

Dyrekcja i Grono Nauczycielskie SPN81

• Zwrot książek i podręczników do biblioteki

Szanowni Państwo,

informuję, że wypożyczone książki można zwrócić osobiście w bibliotece w:

poniedziałki: 9.30 - 14.30

środy: 11.15 - 15.15

W pozostałe dni można zostawić je w sekretariacie szkoły.

W dniach 22.06 - 25.06 biblioteka będzie czynna codziennie w godz. 10.00 - 15.00

Agata Kruk

• Migawka ze spotkania ze sportowcem

29 maja mieliśmy kolejną okazję do spotkania z reprezentantem Polski w piłce siatkowej. Tym razem naszym gościem był Aleksander Śliwka, który opowiedział o swojej pasji, przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich a także zaprezentował nam swoje trofea sportowe.

• Dnia czerwca pierwszego dzieckiem można nazwać każdego!

Wszystkim, którzy są Dziećmi, albo czują, że nadal mają w sobie serce dziecka, przesyłamy najlepsze życzenia.

Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą!

OBEJRZYJ:

• Kolejne spotkanie z reprezentantem Polski w piłce siatkowej

Zapraszamy na spotkanie z ze złotym medalistą Mistrzostw Świata - Aleksandrem Śliwką.

Widzimy się 29 maja 2020 r. o godz. 14.00 na platformie Zoom

Zapraszam! Nie może Was zabraknąć!

Szymon Wójcik-Witanowski

• Życzenia uczniów klasy 6A z okazji Dnia Matki

• Dzień Matki

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność,

nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza,

odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.

Józef Ignacy Kraszewski

Nie zapomnijmy dziś o naszych Mamach ❤

A wszystkie mamy zapraszamy do kliknięcia w poniższy link (link udostępniony za zgodą autorki)

• Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020

W szkolnym ogródku wiosna w pełni! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Szkolna Gazetka

Uczniowie klasy II opracowywali szkolną gazetkę, w której udzielali wskazówek, jak radzić sobie w czasie kwarantanny i opisywali, w jaki sposób prowadzimy lekcje online.

Zachęcamy do zapoznania się z numerem gazetki przygotowanej przez Xawerego:

X-szkolna_gazetka.pdf

Brawo!

Jesteśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania i pomysłowości!

Gratulacje 🏆

• Zwycięstwo w konkursie plastycznym

Miło mi poinformować, że praca Melike z klasy V została została nagrodzona w konkursie plastycznym "Namaluj swojego przyjaciela". Był to konkurs organizowany przez Wydawnictwo Tatarak, a inspirowany książką "Wilczek" Gerdy Wagener z ilustracjami Józefa Wilkonia.

Gratuluję! Joanna Czopowicz

• Nowy harmonogram egzaminu ósmoklasisty został opublikowany. Zachęcamy do zapoznania się.

• Ogródek szkolny - maj 2020

Od kwietnia prowadzimy intensywne prace wiosenne w szkolnym ogrodzie. Pragniemy, pomimo obecnej sytuacji, kontynuować rozpoczęty w ubiegłym roku projekt rewitalizacji zieleni na terenie naszej szkoły, którym jest ogródek kwiatowy oraz ogródek roślin użytkowych.

W maju planowane są nowe nasadzenia w obydwu ogródkach. Przygotowujemy także ogród do prawdopodobnej letniej suszy: będziemy gromadzić deszczówkę w pojemnikach. Zdjęcia z aktualnego wyglądu naszych roślinek mogą Państwo oraz Uczniowie obejrzeć w szkolnej galerii na stronie internetowej. Uczniowie mogą także brać aktywny udział w zajęciach on-line dotyczących ogrodnictwa na platformie Classroom.

Mamy nadzieję, że nasz ogrodniczy projekt spowoduje wzrost samoświadomości ekologicznej i umożliwi naszym uczniom lepszy kontakt z przyrodą.

Spotkanie ze sportowcem - 6.05.2020 godz. 14.00

Kochani Uczniowie,

nauczanie zdalne w domach nie zwalnia. Nie odpuszczam też moich planów co do realizacji różnych zagadnień WF w roku szkolnym 2019/2020.

Nasze narzędzia pozwalają nam na wiele rzeczy. Chciałem gorąco Was zaprosić do kolejnego już w naszej szkole, a pierwszego w formie zdalnej, spotkania ze znanym sportowcem.

Dzięki pomocy Rodziców Leny i Niny (Waszych koleżanek) udało nam się zorganizować spotkanie z jednym z najlepszych siatkarzy świata. Naszym gościem będzie pochodzący z Kuby, a obecnie reprezentujący Polskę Wilfredo Leon.

Spotkanie w formie wideokonferencji odbędzie się w najbliższą środę 6 maja o godzinie 1400. Każdy z Was będzie widział to spotkanie w swoim kalendarzu Google’a.

Oczywiście spotkanie nie jest obowiązkowe, ale mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć czas i być razem z nami. Zachęcam też do tego, aby każdy z Was przygotował sobie jedno lub dwa pytania do sportowca. Po krótkiej prezentacji przejdziemy do zadawania pytań. Liczę na Was !!!

Szymon Wójcik-Witanowski

• Życzenia Wielkanocne

• Konta pocztowe uczniów

Informuję, że konta pocztowe uczniów zostały przeniesione do usługi Gmail. Obecnie wystarczy zalogować się do Classroom, a poczta email dostępna jest wśród innych usług G Suit (ikona koperty - Gmail). Instrukcja została przesłana przez dziennik elektroniczny Librus.

• Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus

• Finaliści Konkursu Matematycznego