• Wiadomości

• "Holiday Memories" - konkurs dla klas I-IV

• W czasie wakacji przydarzyło Ci się coś ciekawego? To zadanie jest dla Ciebie! Napisz albo namaluj swoją wakacyjną przygodę. Pracę dostarcz do 2 października.

Powodzenia!

Sandra Grzesiuk-Brocka

• Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się

1 września 2020 r.

W HALI SPORTOWEJ OSiR

zgodnie z podanym harmonogramem:

klasy: IA, IB i II - godz.9.00

klasy: III i IV - godz. 9.30

klasy: VA, VB i VI - godz. 10.00

klasy: VIIA, VIIB i VIII - godz. 10.30

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych (zachowanie bezpiecznego odstępu od innych osób, dezynfekcja rąk oraz osłona nosa i ust). Prosimy również o to, by dziecku towarzyszył tylko jeden opiekun.

• GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW I NAUCZYCIELI

• Absolwentów lub ich Rodziców zapraszamy po odbiór zaświadczeń potwierdzających wyniki uzyskane z egzaminów kończących szkołę podstawową.

W piątek szkoła będzie czynna do godziny 17.00, a w poniedziałek i wtorek będzie można odebrać dokumenty w godzinach 8.00 - 17.00. Po przesłaniu stosownej prośby drogą elektrorniczną do sekretariatu lub bezpośrednio do dyrektora można otrzymać skan zaświadczenia na adres email.

Wszystkim Absolwentom serdecznie GRATULUJĘ uzyskanych wyników. Możecie być z siebie DUMNI!

Nauczycielom GRATULUJĘ i DZIĘKUJĘ za niesamowite zaangażowanie, wsparcie i pracę na bardzo wysokim poziomie.

z szacunkiem

Rafał Banaszek

• Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminów

• Szanowni Państwo,

zgodnie z komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej – Pana  Marcina Smolika zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty mogą zostać przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej, który zgłosi się do szkoły w dniu 31 lipca br. Odbiór odbywa się w sposób określony przez dyrektora szkoły, którą dany absolwent ukończył.

W przypadku naszej szkoły po potwierdzeniu telefonicznym (22 825 18 54 lub 22 825 82 18) wizyty w placówce i przestrzegając zasad sanitarnych można odebrać zaświadczenie już w piątek 31 lipca – około godziny 13.00. Proszę wcześniej telefonicznie upewnić się, że zaświadczenia są już w szkole i są przygotowane do odbioru. W kolejnych dniach – od poniedziałku do piątku sekretariat pracuje w godzinach 8.00-14.00. W najbliższy poniedziałek i wtorek (2 i 3 sierpnia) istnieje możliwość odebrania zaświadczenia w godzinach wcześniejszych, a także późniejszych niż wskazane w komunikacie – po wcześniejszym ustaleniu z dyrektorem szkoły (tel. 668-465-555).

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły podstawowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Rafał Banaszek

• Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

• Zapraszamy na rozdanie świadectw, które odbędzie się w dniu 26 czerwca według następującego harmonogramu:

godz. 8.00 - klasa 1

godz. 9.00 - klasa 2

godz. 10.00 - klasa 3

godz. 11.00 - klasy 4A i 4B

godz. 12.00 - klasa 5

godz. 13.00 - klasy 6A i 6B

godz. 14.00 - klasa 7

godz. 15.00 - klasy 8A i 8B

Szczegółowe informacje na temat przebiegu rozdawania świadectw znajdują się w wiadomości e-mail przesłanej przez Dyrektora Szkoły.

• Życzenia dla ósmoklasistów

• Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami pierwszy w życiu poważny egzamin. Na najbliższe dni życzymy Wam otwartego umysłu, spokoju i opanowania. Niech w tym ważnym czasie nie opuszcza Was optymizm. Życzymy, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzyły drogę do realizacji dalszych życiowych planów - również tych związanych z kontynuacją nauki w wymarzonej szkole ponadpodstawowej.

Powodzenia! Trzymamy za Was kciuki!

Dyrekcja i Grono Nauczycielskie SPN81

• Zwrot książek i podręczników do biblioteki

• Szanowni Państwo,

informuję, że wypożyczone książki można zwrócić osobiście w bibliotece w:

poniedziałki: 9.30 - 14.30

środy: 11.15 - 15.15

W pozostałe dni można zostawić je w sekretariacie szkoły.

W dniach 22.06 - 25.06 biblioteka będzie czynna codziennie w godz. 10.00 - 15.00

Agata Kruk

• Migawka ze spotkania ze sportowcem

• 29 maja mieliśmy kolejną okazję do spotkania z reprezentantem Polski w piłce siatkowej. Tym razem naszym gościem był Aleksander Śliwka, który opowiedział o swojej pasji, przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich a także zaprezentował nam swoje trofea sportowe.