Tosia, Kornelka, Ewelina i Olek przygotowali i przeprowadzili w klasie eksperymenty. Było ciekawie!
Brawo, Trzeciaki 👍
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 3B
Bożena Siemieńska
Tosia, Kornelka, Ewelina i Olek przygotowali i przeprowadzili w klasie eksperymenty. Było ciekawie!
Brawo, Trzeciaki 👍
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 3B
Bożena Siemieńska
Znamy już wyniki konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Wykonane zakładki dla przyjaciela oraz ujęcia książek w obiektywie można obejrzeć w gablocie przed biblioteką.
Uczestnikom gratulujemy pomysłu!
Agata Kruk
Klasa 3B realizuje projekt Uniwersytetu Dzieci "W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje kosmos?" . Za nami pierwsze zajęcia "Ile pomysłów mieści się w naszej głowie", podczas których przenieśliśmy się na Planetę Twórczego Myślenia.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 3B
Bożena Siemieńska
Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.
W naszej szkole uroczysty apel z tej okazji odbył się 6 listopada. Czwartoklasiści przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Utwory poetyckie oraz pieśni patriotyczne zaprezentowane przez uczniów wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.
Anna Dyś i Tomasz Szklarski
Czy można wykonać pyszny krem kakaowy tylko z 3 składników? O tym, że można przekonało się nasze najmłodsze "świetlikowe" towarzystwo. Banany, awocado i kakao to trio, które swym smakiem zaskoczyło niejednego smakosza tradycyjnej Nutelli.
Katarzyna Wysocka
Czy można być Kopciuszkiem w dzisiejszych czasach? Na to pytanie znają już odpowiedź dzieci z klasy 2b, które obejrzały przedstawienie w Teatrze Capitol.
Marzena Wach
Dzieci z klasy 2b przygotowały przedstawienie dla swoich młodszych kolegów z klas pierwszych. Brawurowo zagrany spektakl bardzo się podobał. Widownia nagrodziła nas wielkimi brawami a my bisowaliśmy kilka razy. Gratulacje drugaki 👏
Marzena Wach
Na zajęciach florystycznych w październiku robiliśmy lilie, astry, clematisy i gerbery. Niektórzy kończyli jeszcze swoje gałązki z dębowymi liśćmi.
Jolanta Wróblewska
Jak co roku ostatnie lekcje angielskiego w październiku poświęcone są Halloween. Robi się trochę zabawnie, trochę strasznie, a klasy wypełniają się przebranymi uczniami. W tym roku było podobnie, najmłodsi uczniowie przebierali się, zmagali się z rebusami wypełnionymi zagadkami halloweenowymi i uczyli się "strasznych" rymowanek.
Anna Ignatowicz-Cecot i Katarzyna Wojciechowska
Pierwszoklasiści, podobnie jak koledzy i koleżanki ze starszych klas, skorzystali z możliwości przebrania się z okazji szkolnego konkursu na najlepszy Halloweenowy strój.
Joanna Sołomiewicz-Grzebień
31 października czwartoklasiści wzięli udział w warsztatach w Muzeum Drukarstwa. Ołówki i dłuta poszły w ruch! Każdy wykonał swój autorski projekt i samodzielnie wydrukował go na zabytkowej prasie drukarskiej.
Anna Staszewska
Ostatni tydzień października Pierwszaki zaczęły od wyprawy do Pałacu Rzeczypospolitej, potocznie zwanego Pałacem Krasińskich😊 Mieści się tu oddział Biblioteki Narodowej. Zwiedzaliśmy wystawę rękopisów, pierwszych książek drukowanych i map. Znaleźliśmy kilka perełek 😊Zachęcamy wszystkich, by wybrać się do tego ciekawego muzeum!
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 1A oraz galerii klasy 1B
Kinga Kondraciuk i Olga Korczak
W klasie 3b wróciły "Słodkie godziny". Miło jest przy upieczonych przez dzieci z rodzicami pychotkach omówić tydzień: miłe sytuacje, ale również problemy, które nalezy rozwiązać.
Bożena Siemieńska
"Wielcy Polacy" to tytuł projektu klasy 3B. Lapbooki, które byly efektem pracy w grupach, zawierają mnóstwo ciekawych informacji, a ich prezentacja była na bardzo wysokim poziomie.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 3B
Brawo 👏Trzeciaki!
Bożena Siemieńska
Czy jest ktoś, komu jesień nie kojarzy się ze zbieraniem liści, kasztanów i żołędzi??? Mamy nadzieję, że nie, bo my sobie takiej jesieni nie wyobrażamy! Za nami jesienny spacer klas 2a i 3a, na którym uśmiechaliśmy się do słońca, oddychaliśmy chłodnym powietrzem i nie odrywaliśmy wzroku od zachwycających kolorów liści 🍁🍂A wszystko po to, żeby finalnie stworzyć opisy najpiękniejszych liści oraz ciekawe opowiadania o jesieni 🍂🍁
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2A oraz galerii klasy 3A
Agata Czerniszewska i Angelika Mąkowska
Uwaga! Wielcy Polacy w ubiegłym tygodniu zjechali się licznie do naszej szkoły! Mieliśmy okazję poznać m.in. Mikołaja Kopernika, Władysława Jagiełłę, Marię Skłodowską-Curie i innych znamienitych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, o kim jeszcze klasa 3a zgłębiała wiedzę zapraszamy do naszej galerii klasowej
Angelika Mąkowska
Na ostatnim Kole Odkrywców nawiedziły nas duchy! Bez obaw, wszystko ostatecznie skończyło się dobrze, bo głośny śmiech odkrywców wystraszyłby najstarszniejszego potwora 😀
Angelika Mąkowska
Mali Odkrywcy i zabawa wszechczasów, która nigdy się nie nudzi! Jaka? BAŃKA W BAŃCE!
Angelika Mąkowska
A może tak lot w kosmos?
Dlaczego nie!
Uczniowie klas 2b i 3b uczestniczyli w wykładzie na temat "Jak się bada kosmos?".
W czasie spotkania dzieci poznały narzędzia jakimi bada się kosmos, zrozumiały na czym polegają misje kosmiczne i poznały budowę statku kosmicznego.
Spotkanie było ciekawe i wszystkim bardzo się podobało.
Marzena Wach, Bożena Siemieńska
Uczniowie klasy 2a bardzo lubią planszówki, dlatego postanowili je wykonać, pracując w grupach. W efekcie ich pracy powstały 3 gry matematyczne: „Leśna matematyka”, „Światy matematyczne” oraz „Kosmiczna matematyka”.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2A
Agata Czerniszewska
Smakołyków było bez liku, można było również zakupić biżuterię lub kolorowankę 😊Pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2A
Agata Czerniszewska
Karolina i Olek z klasy 3B zorganizowali swoim koleżankom i kolegom konkursy: sportowy i matematyczny. Była praca, zabawa i ... nagrody 🏆
Brawo Karolcia, brawo Olek 👏
Bożena Siemieńska
Podczas zajęć w świetlicy "Tajemnice człowieka" poznaliśmy bardzo ważny organ w ciele człowieka - SERCE. Na podstawie odcinka serialu "Było sobie życie" poznaliśmy wędrówkę krwi (układ krwionośny) oraz najważniejsze funkcje serca. Prowadziliśmy żywiołową dyskusję dotyczącą nurtującego pytania: co jest ważniejsze, mózg czy serce? SERCE to potężny organ, który nigdy nie odpoczywa. Dbajmy o SERCE poprzez zdrową dietę i aktywność fizyczną. TO BYŁY NASZE WNIOSKI!!! Świetliki również wspaniale się bawiły podczas zajęć o zdrowym żywieniu. Oprócz sporej dawki wiedzy dotyczącej witamin w warzywach i owocach dowiedzieliśmy się jak komponować zbilansowane posiłki na śniadanie, obiad, podwieczorek I kolację. Inspiracji do zadań plastycznych dodały nam "wyćwiczone owoce i warzywa " ze szkolnej stołówki.
Katarzyna Wysocka
Jak nie zgubić się w szalonym świecie? Będąc niezrozumianym, wrażliwym, podatnym na wpływy młodym człowiekiem, w czasach gdy zrowie psychiczne tak bardzo zagrożone. Na te pytania szukali odpowiedzi uczniowie klasy 5A, oglądając spektakl "Pan Niezwykły" w Teatrze Palladium. To była prawdziwa musicalowa terapia. Spektakl opowiada o podróży Klary, która wkracza w wirtualny świat pełen niespodzianek, fantazyjnych historii, ale też zagrożeń i słabości. Bohaterami są młodzi ludzie, których przygody są pełne zwrotów akcji i zaskakujących refleksji. Opowiadane historie i ich przekaz stają się pewnego rodzaju drogowskazem, są terapeutyczne i promują zdrowe rozwiązania.
Joanna Pieńkowska
Pierwsze zajęcia klasy 3B w ramach Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii.
Bożena Siemieńska
Gratulujemy Kajtkowi i Tosi.
Bożena Siemieńska
Uczniowie klasy 3B wspólnie redagowali Kodeks Klasowy.
Bożena Siemieńska
Nasze pierwszaki po raz pierwszy zmierzyły się z naprawdę wymagającym quizem wiedzy o Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Laureatom serdecznie gratulujemy!
Katarzyna Wojciechowska i Joanna Sołomiewicz-Grzebień
Na lekcji języka angielskiego uczniowie klasy czwartej napisali niezwykłe listy. Były to listy do siebie samych... W ósmej klasie otworzymy kapsułę czasu, a uczniowie będą mogli przeczytać listy z przeszłości 😊
Anna Ignatowicz-Cecot
Przy okazji rozdziału dotyczącego jedzenia uczniowie klas drugich stworzyli własne jedzeniowe kompozycje. Projekty były pomysłowe, kolorowe i smaczne!
Anna Ignatowicz-Cecot
Z okazji DEN odbył się apel, podczas którego klasa ósma w formie niespodzianki zaprezentowała krótką część artystyczną. Nie zabrakło uśmiechów i wzruszeń, a nawet dekoracji medalowej wszystkich nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkoły.
Poznaliśmy też wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku tę funkcję będzie sprawować uczennica klasy siódmej Julia Nowakowska.
Joanna Pieńkowska i Wojciech Kawęcki
Ostatni dzień przyniósł podsumowanie naszego wydarzenia "English Week". Na podstawie przeprowadzonego quizu wyłoniliśmy zwycięzców: English Week Experts.
Każdy uczestnik otrzymał upominek, ponieważ każdy przyczynił się do tego, że na te kilka dni przenieśliśmy się w wyjątkowe miejsca. Eksperci otrzymali nagrody specjalne. Dzieciom dziękujemy za udział w Tygodniu Języka Angielskiego, a rodzicom za wsparcie tego wydarzenia.
Kolejny taki barwny tydzień już za rok :)
Anna Ignatowicz-Cecot, Joanna Sołomiewicz-Grzebień, Katarzyna Wojciechowska
11 października czwartoklasiści udali się do Muzeum Warszawy. W grze muzealnej "Szaleństwo kolekcjonowania" rozwijali umiejętności krytycznego myślenia, analizy, wyszukiwania i interpretacji informacji, współpracy w grupach i inicjatywności.
Anna Staszewska
Kolejne klasy popisały się śpiewając piosenkę "Wave the flag", a korytarze zapełniły się uczniami ubranymi w kolory Szkocji i Kanady.
10 października uczniowie klasy 5A obejrzeli spektakl "Księga dżungli" w Teatrze Roma. Ta muzyczna opowieść, poprzez multimedialną oprawę i wesołą zabawę z publicznością porusza odwieczny problem stereotypów, uczula na zagrożenia i uczy, że choć nikt nie jest doskonały, to wszyscy jesteśmy wartościowi. I że nie możemy być obojętni, gdy zaczyna się dziać coś, co jest niedobre, niesprawiedliwe czy krzywdzące.
Joanna Pieńkowska
Nasi uczniowie aktywnie uczą się języka! Czytają, piszą, słuchają, ale tez budują, prezentują i próbują. Popatrzcie Państwo sami!
Anna Ignatowicz-Cecot
Kolejny dzień tygodnia językowego to nagrywanie wspólnie zaśpiewanej piosenki i praca nad lapbookami. Było głośno i wesoło.
Dzień drugi tygodnia językowego pozwolił naszym uczniom utrwalić wiedzę. Stworzyli piękne lapbooki o krajach anglojęzycznych.
W poniedziałkowe popołudnie w świetlicy odbyły się zajęcia z wiedzy o odżywianiu, podczas których uczyliśmy się czytać składy produktów. Bohaterką zajęć była nutella. Omówiliśmy składniki tradycyjnej Nutelli (cukier, olej palmowy, sztuczne dodatki). Odbyła się kreatywna dyskusja o wpływie tych składników na zdrowie, a także w jaki sposób pozyskiwanie na przykład oleju palmowego ma wpływ na ecosystem lasów tropikalnych. Zwieńczeniem naszego spotkania było samodzielne wykonanie kremu orzechowego, który powstał na bazie 3 składników: daktyle, kakao, prażone orzechy laskowe. Przed degustacją emocje sięgały zenitu, a decyzja o tym która nutella wygrywa ranking wg naszych "smakoszy-degustatorów " była jednogłośna!
Katarzyna Wysocka
Nasi pierwszoklasiści realizują program Fundacji Powszechnego Czytania "Czytam sobie z radością". Program został zainspirowany twierdzeniem, że łatwość sięgania po książkę wpływa na zachowania czytelnicze. Stała obecność lektur w wielu miejscach przestrzeni szkolnej – „na wyciągnięcie ręki” – sprawia, że widok kącika z książkami od początku edukacji szkolnej staje się dla dziecka czymś naturalnym i bliskim oraz wzbudza pozytywne emocje. Uczniowie obu klas pierwszych już od początku nauki w naszej szkole korzystają ze zbiorów szkolnej biblioteki a teraz będą realizować działania czytelnicze, mające na celu zachęcenie ich do samodzielnego czytania.
Agata Kruk
A co powiecie na tworzenie filmów?
Uczniowie z klasy 2b mają takie doświadczenia już za sobą. Dzieci uczestniczyły w warsztatach filmowych. "Fotostory" - na których tworzyły komiksy ze zdjęć, oraz "Reportaż" - czyli przeprowadzenie sondy ulicznej od pomysłu do realizacji.
Oto fotki z naszych działań!... A już niedługo zamieścimy nasz komiks i reportaż:)
Marzena Wach
Szkoła to nie tylko nauka matematyki, biologii czy polskiego, to także wspólnie spędzony czas podzcas godziny wychowawczej. Uczniowie 5A celebrowali Dzień Chłopaka, przygotowując wspólnie pizzę. Było kolorowo i smacznie.
Joanna Pieńkowska
Tym razem wybraliśmy się na wycieczkę do Puszczy Kampinoskiej. Co prawda nie spotkaliśmy łosia na żywo, ale dowiedzieliśmy się, że jest on symbolem tego parku. Podczas wędrówki ścieżką przygodniczą pan przewodnik przekazał nam bardzo wiele ciekawych wiadomości na temat życia roślin i zwierząt występujących w Kampinosie. Odwiedziliśmy Muzeum Puszczy Kampinoskiej w Granicy. Sprawdziliśmy swoje wiadomości w grze terenowej. A w pizzerii uczestniczyliśmy w warsztatach pieczenia pizzy, którą na koniec zjedliśmy z wielkim apetytem. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała i dostarczyła wielu emocji.
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2B oraz Galerii klasy 3B
Marzena Wach, Bożena Siemieńska
W dniach 2-4 października czwartoklasiści wzięli udział w więcej zdjęć:wyjeździe integracyjnym do Rybaczówki.
Anna Staszewska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 4
W dniu 30 września w naszej świetlicy szkolnej odbyły się uroczyste obchody Dnia Chłopaka. Wydarzenie było pełne atrakcji, a Nasi Chłopcy mieli okazję wspólnie świętować przy zabawach, muzyce i słodkim poczęstunku.
Katarzyna Wysocka
Nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Ochoty w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych (kategoria dzieci). Indywidualnie aż siedmioro awansowało na Mistrzostwa Warszawy, w sztafetach dziewczyny zajęły drugie miejsce a chłopcy szóste. W dodatkowej klasyfikacji szkół, zarówno dziewczynek jak i chłopców, drużynowo nasza szkoła zajęła trzecie miejsce.
Gratulacje!
Szymon Wójcik-Witanowski
Na zajęciach florystycznych robimy kwiaty z krepiny włoskiej i niemieckiej. Poznajemy różne nazwy kwiatów i techniki ich wykonania. Uczymy się przy tym cierpliwości, koncentracji, dokładności, pomagamy sobie nawzajem. We wrześniu robiliśmy kosmosy i gałązki dębu czerwonego i szypułkowego.
Jolanta Wróblewska
Europejski Dzień Języków Obcych skłonił uczniów klasy 3B do dyskusji o różnych państwach, ich flagach i powitaniach. Nie ograniczyli się tylko do państw europejskich, bo uwielbiają podróże po całym świecie! Wiedza trzecioklasistów na temat kultury, zabytków i zwyczajów innych krajow okazała się imponująca.
Anna Ignatowicz-Cecot
19 września obchodziliśmy Światpwy Dzień Emotikona. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała zabawę konkursową - zadaniem uczniów było odgadnięcie jak największej liczby tytułów książek, które zostały zaszyfrowane za pomocą emotikonów. Wszyscy poradzili sobie znakomicie 👏
Agata Kruk
Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i wiary we własne moźliwości. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane książką Petera Reynoldsa "Kropka" opowiadającej o Vashti, nieśmiałej dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Również nasi pierwszoklasiści włączyli się w świętowanie i wzorem bohaterki książki tworzyli własne kropkowe dzieła.
Agata Kruk
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 1A oraz Galerii klasy 1B
I tak powoli kończymy. I żeby nam było żal wyjeżdżać, to wybraliśmy się na wyprawę po Jeziorze Drwęckim. Piękne krajobrazy, cisza, bliskość przyrody, wizyta - niespodzianka w sterowni i urokliwa Ostróda - niewielkie miasteczko z ciekawą historią - to pożegnalny akcent naszej podróży po Warmii i Mazurach. Dla tych przeżyć, spotkań, wspólnych zabaw, gier i wspaniałych miejsc - warto opuścić kilka dni w szkole. Wszak uczyć można się wszędzie, zawsze...
Anna Głuśniewska
Uczniowie klasy 3B przygotowali bardzo ciekawe prezentacje na temat swoich wakacji. Brawo, Trzeciaki 👏
Bożena Siemieńska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 3B
W klasie 2A pojawiły się dwie nowe postaci 😁😂 Uczniowe w grupach w ramach omówienia lektury „Czarna Owieczka” wykonali swoje owieczki🐑🐑
Agata Czerniszewska
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2A
Po dniu, kiedy sięgnęliśmy do gwiazd i planet, poznaliśmy dokonania Kopernika - przyszedł czas na sukcesy oręża polskiego. I tak oto trafiliśmy na pola Grunwaldu i do muzeum, gdzie poznaliśmy historię jednej z najważniejszych bitew średniowiecza. Dlaczego chorągwie były tak ważne, o której rozpoczęła się bitwa, kto nie powinien znaleźć się na obrazie Matejki, ilu rycerzy brało udział w bitwie, po co strzelano z dział - my to już wiemy. Wystarczyło tylko posłuchać, popatrzeć i już się wie. Bo podróże kształcą.
Anna Głuśniewska
Jeżeli w pierwszym dniu wycieczki podniesie się temperaturę do 1400 stopni, to następnego dnia pozostaje kosmos. I stąd wizyta w olsztyńskim planetarium, w którym obejrzeliśmy ciekawy pokaz o Układzie Słonecznym. Kolejnym punktem byla biblioteka miejska inspirowana kosmosem. I oczywiście Olsztyn - miasto z którym na 6 lat związał się Mikołaj Kopernik. Wszyscy znają dokonania Kopernika - astronoma. Ale Kopernik - reformator systemu monetarnego, Kopernik - dowódca przygotowujący miasto do obrony przed Krzyżakami - mniej znane oblicza naszego wybitnego Rodaka. Oczywiście nikt nie zmarnował szansy na zagwarantowanie sobie porcji szczęścia przez potarcie nosa Mikołaja Kopernika. I z tego szczęścia można było skorzystać w popołudniowych zawodach. Konkurencje były zróżnicowane, wymagały współpracy, różnych zdolności, ale ze wszystkimi nasi "Szczęciarze" sobie świetnie poradzili.
Anna Głuśniewska
Początek września oznacza początek szkoły ale nie oznacza to, że końca podróży. I dlatego klasy 5-te oraz klasa 8-a wyruszyły, by odkrywać świat. I tym razem celem stały się Mazury i Warmia. Zaczęliśmy od wizyty w hucie szkła, gdzie podziwialiśmy sztukę tworzenia szklanych figurek. I tu uczniowie mogli stwierdzić, że nawet podczas najtrudniejszego sprawdzianu nie jest tak gorąco, jak przy piecu hutniczym. 1400 stopni - robi wrażenie. 17 sekund - to nie czas na odpowiedź na pytanie ale czas, by stworzyć szklane cudeńko. Po hucie szkła pojechaliśmy do naszego ośrodka i tu mogliśmy się pozachwycać pięknem przyrody - I to w czasie spaceru jak i podczas samodzielnego gotowania zupy. Okazuje się, że obieranie warzyw, przygotowanie ogniska i samo gotowanie na ognisku może być świetną zabawą. A uwieńczeniem było spróbowanie własnoręcznie przygotowanej zupy. A czy wygrała ogórkowa czy pomidorowa niech zostanie tajemnicą naszych mistrzów kociołka.
Anna Głuśniewska
Uczniowie klasy szóstej wzięli udział w warsztatach "Kaligrafia - (nie)zapomniana sztuka" w Pałacu w Wilanowie. Podczas zajęć, zasiadając przy drewnianych pulpitach i używając stalówek w obsadkach, odkryli kunszt sztuki kreślenia liter w charakterze pisma angielskiego, które było powszechnie obowiązującym pismem w czasach króla Jana III.
Joanna Czopowicz
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 6
Dzieci z klasy 2b przedłużyły sobie wakacje aż do połowy września 😉A wszystko to za sprawą wspaniałych prezentacji, które stały się pretekstem do wakacyjnych wspomnień. Brawo dzieciaki 👍
Marzena Wach
Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2B
Klasa 1B w towarzystwie starszych kolegów zaliczyła swoje pierwsze wspólne wyjście 😊Pyszne lody w eleganckim otoczeniu! To był bardzo miły dzień! 😊
Kinga Kondraciuk
Dzień czwarty i ostatni wycieczki to wizyta we wrocławskim ZOO.
Szymon Wójcik-Witanowski
Dzień trzeci to poznanie historii i zwiedzanie twierdzy Kłodzko. Załamanie pogody nie przeszkodziło nam w realizacji programu. Udaliśmy się do średniowiecznej osady, a potem największa atrakcja - kopalnia złota!
Szymon Wójcik-Witanowski
12 września czwartoklasiści wzięli udział w warsztatach "Twórz i przypinaj!" w Zachęcie. Dowiedzieli się, jak przy pomocy znaków graficznych i symboli można wyrazić siebie. W latach 80. i 90. popularne były metalowe przypinki, za pomocą których deklarowano przynależność do różnych subkultur. Każdy stworzył swoją własną przypinkę, która była wyrazem naszych zainteresowań, poglądów lub zdolności.
Anna Staszewska
Klasa 3B rozpoczęła rok szkolny w bardzo miły sposób 🤩Było to wspólne wyjście na lody i zgodna zabawa 👏
Bożena Siemieńska
Wykaz znajduje się też pod linkiem: Konkursy 2024/2025
Wykaz terminów kolejnych planowanych konkursów zostanie opublikowany wkrótce.
Powered by aSc EduPage