• Wiadomości

• Lekcja pokazowa Smolball

• 10.06.2021
          • 3 czerwca odbyła się w naszej szkole lekcja pokazowa gry drużynowej Smolball poprowadzona przez wykładowcę AWF-u dr. Dariusza Nowickiego. Do gry używa się rakietek podobnych do tenisowych oraz gąbczastych piłek i bramek. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, dlatego planujemy wprowadzić je na stałe w przyszłym roku szkolnym na lekcje wychowania fizycznego.

Marcin Siperek

• Konkurs Spelling Bee

• 10.06.2021
          • Literowanie to nie lada wyzwanie! Ale nie dla naszych uczniów! Nasi najmłodsi uczniowie z klas 1-3 z powodzeniem zmierzyli się z angielskimi słówkami. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i odwagi. Well done!

Anna Ignatowicz-Cecot i Sandra Grzesiuk-Brocka

• Dzień Dziecka w klasie II

• 07.06.2021
          • Drugoklasiści na Dzień Dziecka przygotowali zabawy, zagadki, łamigłówki, rebusy i krzyżówki, które wszystkim sprawiły wiele radości. Autorom zabaw gratulujemy kreatywności.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 2

Bożena Siemieńska

• Kochamy nasze mamy

• 07.06.2021
          • Kochamy nasze mamy! Uczniowie klasy 1B przygotowali dla swoich mam krótkie spotkanie. Nasze mamy musiały rozpoznać się na portretach przygotowanych przez dzieci - a wcale nie było to takie łatwe. Po zaliczonym zadaniu czekał ich słodki upominek, przygotowany przez dzieci i życzenia prosto z serca.

Agata Czerniszewska

• 02.06.2021
          • Informujemy, że 4 czerwca 2021 r. (piątek) szkoła czynna jest w godzinach 8.00 - 14.00

• Dzień Talentów klas I-III

• 01.06.2021
          • 31 maja kolejny raz obchodziliśmy w szkole Dzień Talentów. W tym roku swoimi pasjami podzielili się uczniowie klas I-III, prezentując się w tańcu, śpiewie, recytacji, grze na instrumencie a także opowiadając o swoich sukcesach w sporcie, pokazując swoje rysunki, ozdoby wykonane w glinie i techniką decoupage.

Mamy nadzieję, że za rok swoje uzdolnienia i pasje będą mieli możliwość pokazać wszyscy uczniowie szkoły, bo żaden człowiek, w żadnym wieku nie jest zamknięty na talenty. Warto pracować i marzyć, aby rozwijać swój talent i wyobraźnię - wtedy życie jest kolorowe a duszę rozpiera radość tworzenia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej:

Dzień Talentów 2021 klas I-III

Organizatorzy: p. Bożena Siemieńska i p. Agata Kruk

Współpraca: p. Joanna Czopowicz, p. Anna Martyniuk, p. Anna Dyś i p. Krzysztof Hołodyński