• Wiadomości

• Przy wigilijnym stole

• 27.12.2021
          • Nasi ósmoklasiści po raz ostatni w murach SPN81 spotkali się na klasowej Wigilii. Był to wyjątkowy czas poświęcony na wspólne biesiadowanie, snucie planów na przyszłość i wspominanie! Efektem tego wspominania jest piosenka nagrana przez naszych uczniów. Spot the difference!

Nagranie znajduje się na Szkolnym Youtube

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w Galerii klasy 8A

Nie tylko ósmoklasiści obdarowywali się prezentami, świąteczna atmosfera panowała także w innych klasach! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

• Christmas Cards

• 20.12.2021
          • Uczniowie klas 2 i 3 na lekcji języka angielskiego pisali w tym roku kartki dla swoich rodziców. Wyrazili w nich wdzięczność i milość za wszystko, co od nich otrzymują. Kartki zostaną włożone pod choinkę lub pod poduszkę, więc sprawdźcie Drodzy Rodzice, co się tam u Was znajduje :)

Sandra Grzesiuk-Brocka

• Konkurs przyrodniczo-fotograficzny "Dary jesieni" rozstrzygnięty!

• 20.12.2021
          • Wśród wszystkich dostarczonych zdjęć, pięknie ukazujących uroki jesieni, szczególnie trafnie tematykę konkursu oddały prace tych uczniów:

Prace konkursowe można oglądać na wystawie, która znajduje się na szkolnym korytarzu.

Bożena Siemieńska i Marzena Wach

• Wręczenie nagród w konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"

• 15.12.2021
          • Rozstrzygnęliśmy Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym uczestnicy recytowali wybrane przez siebie wiersze o jesieni. Mimo ogromnych emocji i lekkiej tremy wszyscy uczniowie spisali się znakomicie - wspaniale przygotowali recytację wierszy, zadbali o doskonałą interpretację i poprawność językową, a także zaskoczyli nas niecodziennymi rekwizytami.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i chęć dzielenia się pięknem poezji.

Bożena Siemieńska i Agata Kruk

• Mikołajki w klasie 3

• 15.12.2021
          • Mimo, że online to udało się trzecioklasistom przygotować niespodzianki na mikołajki - łamigłówki, krzyżówki i rebusy własnego autorstwa 👍😀

Bożena Siemieńska

• Angielski kalendarz adwentowy

• 14.12.2021
          • W tym roku chętni uczniowie klas 1-3 wykonują zadania z kalendarza adwentowego. Rysują, malują, pieką, piszą listy po angielsku, budują z klocków a przede wszystkim dobrze się bawią! Oby tak dalej!

Anna Ignatowicz-Cecot i Sandra Grzesiuk-Brocka

• Prezenty mikołajkowe od 8A

• 14.12.2021
          • Uczniowie klasy 8a od dawna wiedzą, że warto pomagać. W tym roku postanowili zakupić prezenty mikołajkowe dla młodzieży mieszkającej w placówce opiekuńczo-wychowawczej "Tęcza" w Warszawie. Upominki dotarły do adresatów jeszcze przed mikołajkami!

Anna Ignatowicz-Cecot i Magdalena Czerniak

• Po angielsku o smakach i zdrowym jedzeniu

• 14.12.2021
          • Korzystając z możliwości, jakie daje nauka zdalna uczniowie klas drugich postanowili uczyć się o smakach i rodzajach jedzenia empirycznie. Ich zadanie polegało na przygotowaniu zdrowej przekąski i przedstawieniu procesu jej powstawania po angielsku oczywiście. Było zabawnie i przede wszystkim smacznie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w: Galerii klasy 2A i Galerii klasy 2B

Sandra Grzesiuk-Brocka i Anna Ignatowicz-Cecot

• W domu po angielsku

• 14.12.2021
          • Uczniowie klas drugich mieli okazję poznawać pokoje i meble w domu, a przy okazji świetnie się bawić. Było edukacyjnie i wesoło.

Anna Ignatowicz-Cecot