• Wiadomości

• GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW I NAUCZYCIELI

• Absolwentów lub ich Rodziców zapraszamy po odbiór zaświadczeń potwierdzających wyniki uzyskane z egzaminów kończących szkołę podstawową.

W piątek szkoła będzie czynna do godziny 17.00, a w poniedziałek i wtorek będzie można odebrać dokumenty w godzinach 8.00 - 17.00. Po przesłaniu stosownej prośby drogą elektrorniczną do sekretariatu lub bezpośrednio do dyrektora można otrzymać skan zaświadczenia na adres email.

Wszystkim Absolwentom serdecznie GRATULUJĘ uzyskanych wyników. Możecie być z siebie DUMNI!

Nauczycielom GRATULUJĘ i DZIĘKUJĘ za niesamowite zaangażowanie, wsparcie i pracę na bardzo wysokim poziomie.

z szacunkiem

Rafał Banaszek

• Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminów

• Szanowni Państwo,

zgodnie z komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej – Pana  Marcina Smolika zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty mogą zostać przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej, który zgłosi się do szkoły w dniu 31 lipca br. Odbiór odbywa się w sposób określony przez dyrektora szkoły, którą dany absolwent ukończył.

W przypadku naszej szkoły po potwierdzeniu telefonicznym (22 825 18 54 lub 22 825 82 18) wizyty w placówce i przestrzegając zasad sanitarnych można odebrać zaświadczenie już w piątek 31 lipca – około godziny 13.00. Proszę wcześniej telefonicznie upewnić się, że zaświadczenia są już w szkole i są przygotowane do odbioru. W kolejnych dniach – od poniedziałku do piątku sekretariat pracuje w godzinach 8.00-14.00. W najbliższy poniedziałek i wtorek (2 i 3 sierpnia) istnieje możliwość odebrania zaświadczenia w godzinach wcześniejszych, a także późniejszych niż wskazane w komunikacie – po wcześniejszym ustaleniu z dyrektorem szkoły (tel. 668-465-555).

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły podstawowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Rafał Banaszek

• Plastyka wśród kwiatów - 23.09.2020 r.
      • Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020
      • Ogródek szkolny - maj 2020
      • Warsztaty "Pejzaż Elektroniczny" w Centralnym Domu Technologii. Klasa 6A i 6B - 26.02.2020 r.
      • Igrzyska Zimowe Szkół Niepublicznych. 25-28.02.2020 r.
      • Warsztaty Funiversity - klasa 1 i 2. 6.02.2020 r.
      • Bal karnawałowy klas 1-3. 4.02.2020 r.
      • Literacki wtorek - spotkanie z Rafałem Witkiem w Bibliotece Pedagogicznej - 28.01.2020 r.
      • Arctic Camp -13-15 stycznia 2020 r.
      • Podsumowanie szkolnego konkursu przyrodniczo-fotograficznego "Mikrokosmos"
      • Świąteczny koncert piosenki - 17.12.2019 r.
      • Kiermasz charytatywny klas 1-3. 17.12.2019 r.