• Wiadomości

• GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW I NAUCZYCIELI

• 31.07.2020
          • Absolwentów lub ich Rodziców zapraszamy po odbiór zaświadczeń potwierdzających wyniki uzyskane z egzaminów kończących szkołę podstawową.

W piątek szkoła będzie czynna do godziny 17.00, a w poniedziałek i wtorek będzie można odebrać dokumenty w godzinach 8.00 - 17.00. Po przesłaniu stosownej prośby drogą elektrorniczną do sekretariatu lub bezpośrednio do dyrektora można otrzymać skan zaświadczenia na adres email.

Wszystkim Absolwentom serdecznie GRATULUJĘ uzyskanych wyników. Możecie być z siebie DUMNI!

Nauczycielom GRATULUJĘ i DZIĘKUJĘ za niesamowite zaangażowanie, wsparcie i pracę na bardzo wysokim poziomie.

z szacunkiem

Rafał Banaszek

• Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminów

• 30.07.2020
          • Szanowni Państwo,

zgodnie z komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej – Pana  Marcina Smolika zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty mogą zostać przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej, który zgłosi się do szkoły w dniu 31 lipca br. Odbiór odbywa się w sposób określony przez dyrektora szkoły, którą dany absolwent ukończył.

W przypadku naszej szkoły po potwierdzeniu telefonicznym (22 825 18 54 lub 22 825 82 18) wizyty w placówce i przestrzegając zasad sanitarnych można odebrać zaświadczenie już w piątek 31 lipca – około godziny 13.00. Proszę wcześniej telefonicznie upewnić się, że zaświadczenia są już w szkole i są przygotowane do odbioru. W kolejnych dniach – od poniedziałku do piątku sekretariat pracuje w godzinach 8.00-14.00. W najbliższy poniedziałek i wtorek (2 i 3 sierpnia) istnieje możliwość odebrania zaświadczenia w godzinach wcześniejszych, a także późniejszych niż wskazane w komunikacie – po wcześniejszym ustaleniu z dyrektorem szkoły (tel. 668-465-555).

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły podstawowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Rafał Banaszek