• Wiadomości

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty

• 17.06.2019
          • Szanowni Państwo,

podczas naszego pobytu na Zielonej Szkole Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki egzaminu ósmoklasisty.

Z przyjemnością prezentujemy osiągnięcia  naszych uczniów:

język polski –  średni wynik procentowy naszych uczniów 87,5% – wynik populacji 63%,
            języka angielski – średni wynik procentowy naszych uczniów 97,4% - wynik populacji 59%,
            matematyka – średni wynik procentowy naszych uczniów to 88,2% - wynik wszystkich 45%.

Ósmoklasistom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Dyrekcja SPN Nr 81

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 5

• 15.06.2019
          • Ostatni dzień Zielonej Szkoły i ostanie zajęcia. Dla starszych zmagania w małpim gaju i wodne szaleństwa a dla młodszych animacje i gry świata. I dodatkowa atrakcja dla pierwszaków - zajęcia przygotowane przez Natalię, Helenę i Emilkę z klasy 5B.

To była super Zielona Szkoła!

• Planowany powrót z Zielonej Szkoły

• 12.06.2019
          • Informujemy, że powrót z Zielonej Szkoły w Serwach zaplanowany jest na najbliższy piątek 14 czerwca w 2 turach:

1. około godz. 18.00-18.30 klasy: I, II, IIIA oraz IIIB, IV i VA

2. około godz. 18.30-19.00 klasy VB, VI, VIIIA oraz VIIA, VIIB i VIIIB

Autokary wjadą na parking OSiR.

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 3

• 12.06.2019
          • Nowy dzień rozpoczęliśmy wycieczką przyrodniczą, podczas której mieliśmy okazję zwiedzić okoliczny las i poznać rosnące w nim drzewa oraz podejrzeć za pomocą lornetek ptaki i inne zwierzęta. Inne grupy ćwiczyły się w strzelnictwie - wcelowanie w balonik okazało się prawdziwym wyzwaniem. Po obiedzie ruszyliśmy nad jezioro, gdzie część z nas miała możliwość popłynięcia dużą łodzią, canoe lub małymi bezburtowymi kajakami. Mogliśmy z bliska zobaczyć wyspę kormoranów. Pozostałe grupy mogły zażyć kąpieli w chłodnej wodzie pod czujnym okiem ratowników. Wieczorem nastąpiła uroczysta chwila, na którą czekali najmłodsi z nas, czyli chrzest pierwszaków. Klasa szósta przygotowała na plaży specjalny tor przeszkód, z pokonaniem którego pierwszaki poradziły sobie znakomicie. Z entuzjazmem przywitały Króla Jezior, który nadał im nowe imiona. Na zakończenie dnia kadra instruktorska przygotowała dla młodszych uczniów ognisko z zabawami integracyjnymi, piosenkami i smacznymi kiełbaskami, które samodzielnie usmażyli na ogniu. W tym samym czasie starsi uczniowie zmagali się sportowo na turnieju gier oraz bawili się we "flagi". Nasz dzień był bardzo intensywny, ale z niecierpliwością czekamy także na jutrzejsze przygody.

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 2

• 11.06.2019
          • Dzień drugi upłynął nam pod znakiem wody - wiosłówki, kajaki, sup czyli pływanie na deskach z wiosłami.  Pierwszy raz na Zielonej Szkole spróbowaliśmy swoich sił jako żeglarze. Pod  czujnym okiem instruktorów mogliśmy zwiedzić Serwy od strony jeziora. Dużą atrakcją cieszyły się także rowerowe wyprawy po ścieżce przyrodniczej w lesie. Inne grupy miały okazję wznieść się ponad korony drzew w małpim gaju. Wieczorem odbyły się pierwsze dyskoteki i ogniska ze śpiewankami.

Zapraszamy do galerii:

• Zielona Szkoła 2019 Serwy - dzień 1

• 10.06.2019
          • Zieloną Szkołę w Serwach uważamy za rozpoczętą! Piękna pogoda, wspaniały widok na jezioro i urozmaicona kuchnia serwiańska sprawiły, że wszystkim bardzo się tu podoba. Dzień zakończyliśmy wyczerpującą grą terenową, dzięki której doskonale poznaliśmy teren campu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

• Akcja "Korek dla Stasia"

• 03.06.2019
          • Bardzo dziękuję wszystkim Nakrętkozbieraczom, którzy kolejny rok pomagali w akcji "Korek dla Stasia".

W tym miesiącu uzbieraliśmy 117 kg.

A przez cały rok udało nam się zebrać 536,3 kg nakrętek!

Podobno "Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas" /Flora Edwards/.

Wszystkim Nakrętkozbieraczom życzę, by wróciło! A w tym miesiącu szczególnie dziękuję mamie Mateusza i Michała Westinów, pani Małgosi oraz Emilce i Wiktorowi z klasy 8B

Koordynator akcji: p. Jolanta Wróblewska

• Kolejny sukces sportowy naszych uczennic

• 02.06.2019
          • XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dzieci dziewcząt.

I miejsce  uczennic z klasy 6:

Hani, Leny, Ani i Viki

w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w Płocku