• Wiadomości

• Wielka Zbiórka Książek 2019

• 29.04.2019
          • Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zaczytani". Zapraszamy do przyłączenia się do Wielkiej Zbiórki Książek. Zebrane książki posłużą do stworzenia zaczytanych bibliotek w szpitalach w całej Polsce.

Zbieramy książki w bardzo dobrym stanie, wydane po 2000 roku. Mogą to być książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych (0-100 lat). Książki można składać do pudełka naprzeciwko sekretariatu.

Akcja trwa do 24 maja 2019 r.

Więcej o akcji: https://zaczytani.org/

• 1% podatku dla NSP81

• 29.04.2019
          • Szanowni Państwo,

przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz naszej szkoły:

KRS: 0000270261 DOPISEK: NSP81 - 9256

• Projekt WIELKA MAPA POLSKI

• 24.04.2019
          • Nasza szkoła bierze udział w  ogólnopolskim projekcie "Wielka mapa Polski". Jest to projekt skierowany do uczniów klas 1-3 i ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Otrzymaliśmy wielką mapę Polski, na której będziemy umieszczać pocztówki, które otrzymamy. W ramach akcji odbędą się również zajęcia edukacyjne, dzięki którym uczniowie poznają ciekawe zakątki Polski.

Koordynator projektu: p. Monika Ziemiańska

• Polsko-czeska wymiana uczniów

• Szanowni Państwo,

relacja z pobytu naszych uczniów w Czechach zamieszczana jest na bieżąco na blogu projektu:

Zapraszam do oglądania

Krzysztof Hołodyński

• PODZIĘKOWANIA

• 24.04.2019
          • W imieniu Dyrekcji i wszystkich Nauczycieli pragniemy serdecznie podziękować Darczyńcy i Rodzicom uczniów z klasy 7A, zaangażowanym w inicjatywę modernizacji pokoju nauczycielskiego. Dziękujemy za Państwa pomysł, plan i realizację, a przede wszystkim poświęcony czas.

Dziękujemy i doceniamy

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• 24.04.2019
          • Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych słońcem, optymizmem i odpoczynkiem. Wiosennego nastroju i radosnego świętowania w gronie najbliższych.

• Egzamin Ósmoklasisty!!!

• Szanowni Ósmoklasiści!!!

Przed Wami trzy dni sprawdzianów!

Jesteśmy przekonani, że wkład pracy i intensywność przygotowań spowodują, że bardzo dobrze poradzicie  sobie z tym wyzwaniem. Życzymy, żeby każdy  z Was osiągnął sukces. Powodzenia.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifTRZYMAMY KCIUKI i WIERZYMY W WAS!!!yes

Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie z SPN Nr 81

• Stanowisko w sprawie Strajku Nauczycieli

• 08.04.2019
          • Kadra Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Niepublicznej Nr 81 Fundacji „Rodzice Dzieciom” w Warszawie wyraża solidarność z protestem nauczycieli szkół publicznych. Jesteśmy przekonani, że cele i postulaty strajkujących nauczycieli są wyrazem troski o jakość edukacji i podnoszenie standardów świadczonych usług edukacyjnych.

Mamy świadomość, że jest wiele czynników, które wpływają na obecną - bardzo trudną sytuację szkolnictwa w Polsce, ale bez wątpienia wynagrodzenia nauczycieli, przede wszystkim szkół publicznych, stanowią jeden z tych elementów, który pogłębia kryzys szkolnictwa w naszym kraju.

Niniejszym informujemy Państwa, że w trakcie trwania akcji protestacyjnej nasza szkoła będzie funkcjonować bez zmian.

Kadra Pedagogiczna SPN Nr 81

• I miejsce w badmintonie dziewcząt w WOM