• Wiadomości

• 12 listopada dniem wolnym od pracy

• Informujemy, że zgodnie z uchwaloną ustawą 12 listopada 2018 r. ma być uroczystym świętem narodowym i dniem wolnym od pracy. W tym dniu szkoła nie prowadzi zajęć lekcyjnych i opiekuńczych.

Życzymy Państwu miłego świętowania!

• Apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

• 6 listopada w szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy VI przedstawili montaż słowno-muzyczny, który przybliżył nam okoliczności utraty niepodległości, czasy zaborów a następnie odzyskanie niepodległości w dniu 11 listopada 1918 r. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy oraz wysłuchaliśmy koncertu patriotycznego w wykonaniu uczniów klas IV-VII.

Galeria zdjęć:

Apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości - Obrazek 1 Apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości - Obrazek 2

Organizator wydarzenia: p. Anna Dyś i p. Radosław Marchel.

• Szkolny konkurs języka angielskiego

• 30 października chętni uczniowie klas 1, 2 i 3 wzięli udział w szkolnym konkursie języka angielskiego Rhymes and Tongue Twisters. Uczestnicy, dopingowani przez swoich kolegów, recytowali wybrane przez siebie wierszyki. Po burzliwych obradach jury wyłoniło i nagrodziło zwycięzców, ale wszystkim uczestnikom należą się brawa za odwagę i znajomość języka angielskiego. Serdeczne gratulacje!

Galeria zdjęć:

Szkolny konkurs języka angielskiego  - Obrazek 1

Organizator konkursu: p. Anna Ignatowicz-Cecot

• Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły i przygotowali krótki występ artystyczny. Klasy 3A i 3B zaśpiewały piosenkę "Dzień Nauczyciela", klasa 6 wystąpiła w utworze "Samba dla Pani, dla Pana" a reprezentancja klasy 5A wykonała "Sto lat" na fletach!

Dzień Edukacji Narodowej - Obrazek 1 Dzień Edukacji Narodowej - Obrazek 2Dzień Edukacji Narodowej - Obrazek 3

Organizator wydarzenia: p. Anna Dyś

• Projekt "Klimatyczna klasa"

• W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas 2, 3A i 3B będą realizowali projekt "Klimatyczna klasa", organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

• Plastyka wśród kwiatów - 23.09.2020 r.
      • Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020
      • Ogródek szkolny - maj 2020
      • Warsztaty "Pejzaż Elektroniczny" w Centralnym Domu Technologii. Klasa 6A i 6B - 26.02.2020 r.
      • Igrzyska Zimowe Szkół Niepublicznych. 25-28.02.2020 r.
      • Warsztaty Funiversity - klasa 1 i 2. 6.02.2020 r.
      • Bal karnawałowy klas 1-3. 4.02.2020 r.
      • Literacki wtorek - spotkanie z Rafałem Witkiem w Bibliotece Pedagogicznej - 28.01.2020 r.
      • Arctic Camp -13-15 stycznia 2020 r.
      • Podsumowanie szkolnego konkursu przyrodniczo-fotograficznego "Mikrokosmos"
      • Świąteczny koncert piosenki - 17.12.2019 r.
      • Kiermasz charytatywny klas 1-3. 17.12.2019 r.