• Wiadomości

• 12 listopada dniem wolnym od pracy

• Informujemy, że zgodnie z uchwaloną ustawą 12 listopada 2018 r. ma być uroczystym świętem narodowym i dniem wolnym od pracy. W tym dniu szkoła nie prowadzi zajęć lekcyjnych i opiekuńczych.

Życzymy Państwu miłego świętowania!

• Apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

• 6 listopada w szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy VI przedstawili montaż słowno-muzyczny, który przybliżył nam okoliczności utraty niepodległości, czasy zaborów a następnie odzyskanie niepodległości w dniu 11 listopada 1918 r. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy oraz wysłuchaliśmy koncertu patriotycznego w wykonaniu uczniów klas IV-VII.

Galeria zdjęć:

Organizator wydarzenia: p. Anna Dyś i p. Radosław Marchel.

• Szkolny konkurs języka angielskiego

• 30 października chętni uczniowie klas 1, 2 i 3 wzięli udział w szkolnym konkursie języka angielskiego Rhymes and Tongue Twisters. Uczestnicy, dopingowani przez swoich kolegów, recytowali wybrane przez siebie wierszyki. Po burzliwych obradach jury wyłoniło i nagrodziło zwycięzców, ale wszystkim uczestnikom należą się brawa za odwagę i znajomość języka angielskiego. Serdeczne gratulacje!

Galeria zdjęć:

Organizator konkursu: p. Anna Ignatowicz-Cecot

• Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły i przygotowali krótki występ artystyczny. Klasy 3A i 3B zaśpiewały piosenkę "Dzień Nauczyciela", klasa 6 wystąpiła w utworze "Samba dla Pani, dla Pana" a reprezentancja klasy 5A wykonała "Sto lat" na fletach!

Organizator wydarzenia: p. Anna Dyś

• Projekt "Klimatyczna klasa"

• W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas 2, 3A i 3B będą realizowali projekt "Klimatyczna klasa", organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci.