Nawigacja

Certyfikaty i podziękowania Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Laureaci konkursów kuratoryjnych Sportowe Archiwum osiągnięć Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia 2018 - wyniki Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018 - wyniki Olimpus z języka angielskiego sesja jesienna i zimowa 2017/2018 - wyniki Olimpusek z języka angielskiego 2017/2018 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2018 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Rise and Shine online" 2018 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON: zintegrowane sprawności 2018 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON: język angielski. Sesja jesienna 2017/2018 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace 2018 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny - XXIV edycja: listopad 2018 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON: język angielski. Sesja jesienna 2018/2019 - wyniki Puchar Kryształowa Kula - XI edycja Olimpus z języka angielskiego klasy 5-8. Sesja zimowa 2019 - wyniki Olimpus z języka niemieckiego. Sesja zimowa 2019 - wyniki Galileo 2019. Konkurs z języka polskiego - wyniki Galileo 2019. Konkurs z matematyki - wyniki IV Warszawski Konkurs Wokalny "Warszawa w Piosence" Panda 2019. Konkurs z języka polskiego - wyniki Panda 2019. Konkurs z matematyki - wyniki Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik 2019 - wyniki Albus 2019. Konkurs z chemii - wyniki Albus 2019. Konkurs z historii - wyniki Albus 2019. Konkurs z języka angielskiego - wyniki Albus 2019. Konkurs z matematyki - wyniki Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUSEK 2019 - wyniki Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z matematyki LEON 2019 - wyniki Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 - wyniki Szczególne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Nasze osiągnięcia

Olimpus z języka angielskiego klasy 5-8. Sesja zimowa 2019 - wyniki

Laureaci z klasy 5

Helena Janik, klasa 5B - miejsce 3

Adam Piecyk, klasa 5A - miejsce 3

Szymon Jaczyński, klasa 5B - miejsce 5

Kaja Piasecka, klasa 5B - miejsce 5

Mateusz Westin, klasa 5A - miejsce 5

Pola Krawczyk, klasa 5A - miejsce 5

Lena Kazana, klasa 5A - miejsce 7

Karolina Karłowicz, klasa 5A - miejsce 8

Alicja Kastyak, klasa 5A - miejsce 9

 

Laureaci z klasy 6

Jessica Kusmierz - miejsce 1

Anna Danieluk - miejsce 3

Tomasz Łuczyński - miejsce 5

Borys Jastrzębski - miejsce 7

Julia Burzyńska - miejsce 9

Kajetan Rostek - miejsce 9

Aleks Chróścielewski - miejsce 10

 

Laureaci z klasy 7

Zofia Piątkowska, klasa 7A - miejsce 5

Marceli Łuszcz, klasa 7A - miejsce 5

Marta Rostkowska, klasa 7B - miejsce 5

Karol Całka, klasa 7A - miejsce 5

Pola Ochocka, klasa 7B - miejsce 5

Ewa Raczkowska, klasa 7A - miejsce 7

Maciej Ciupiński, klasa 7A - miejsce 9

Krzysztof Piasecki, klasa 7A - miejsce 9

 

Laureaci z klasy 8

Jan Brzezowski, klasa 8B - miejsce 4

Jakub Rybkowski, klasa 8A - miejsce 8

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć