Niemiecki jest słodki Unterrichtsprojekt Projekty aktualne Projekty 2018/2019 Pikniki Szkolne Projekty zakończone Programy

Projekty aktualne

Projekt edukacyjny "PRZYRODA Z KLASĄ"

Klasy I i III w roku szkolnym 2019/2020 będą realizować projekt "Przyroda z klasą". Dla trzecioklasistów będzie to kolejna przygoda z Fundacją Uniwersytet Dzieci.

W ramach projektu uczniowie poznają prawa panujące w naturze i dowiedzą się, jak człowiek wpływa na przyrodę. Będą prowadzić proste obserwacje przyrodnicze, wykonywać doświadczenia i samodzielnie wyciągać wnioski.

W ramach projektu realizujemy następujące tematy:

Jak uczyć się koncentracji uwagi? - KLASA 1 - GALERIA ZDJĘĆ

Jak uczyć się koncentracji uwagi? - KLASA 3 - GALERIA ZDJĘĆ

Koordynatorzy projektu w szkole: p. Bożena Siemieńska i p. Marzena Wach

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

Również i w tym roku uczniowie klas 1-3 włączyli się w akcję "BohaterON" - wspólnie przygotowali i wysłali kartki Powstańcom, by pokazać, że pamiętają o ich poświęceniu dla Ojczyzny.

Koordynator projektu w szkole: p. Marzena Wach

• 22 825-18-54