Dodatkowe propozycje i atrakcje

Rozważamy jeszcze dwie propozycje wyjazdowe, których realizacja uzależniona będzie od zainteresowania i dostępnych terminów w kalendarzu realizowanych imprez szkolnych.

Są to dwa wyjazdy pod hasłem kształtowania samodzielności dzieci dla uczniów klas 4-8.

Pociągiem w góry

Wyjazd w góry (pociągiem) - wyruszamy w piątek wieczorem z Warszawy koleją, wysiadamy w górach i wędrujemy pomiędzy schroniskami, zatrzymując się w nich na nocleg. Wędrujemy szlakami podziwiając piękno naszych gór, przełamujemy słabości i dobrze razem bawimy. Powrót planujemy na  niedzielę.

Wkra i jej uroki kajakiem

Wkra i jej uroki kajakiem - w ciągu dnia pływamy kajakami i zwiedzamy piękny rezerwat Wkry, a wieczorem spędzamy miło czas przy ognisku i śpimy w namiotach.

* szczegóły będą wywieszane na tablicy w szatni

• +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54