Zawody sportowe

Warszawska Olimpiada Młodzieży dla klas IV-VIII

Warszawska Olimpiada Młodzieży jest corocznym przedsięwzięciem z wieloletnią tradycją, kierowanym przez Szkolny Związek Sportowy, a finansowanym przez Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy.

W zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na szczeblu miasta prawo startu mają mistrzowie dzielnic Warszawy wyłonieni w bezpośrednich zawodach międzyszkolnych w dzielnicy.

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wezmą udział w rywalizacji w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dyscypliny, którymi jesteśmy najbardziej zainteresowani, to przede wszystkim: piłka nożna chłopców i dziewcząt, badminton, tenis stołowy, biegi przełajowe oraz czwórbój lekkoatletyczny*.

* dokładne terminy zostaną podane po zatwierdzeniu kalendarza przez Urząd Dzielnicy Ochota.

• +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54