Sportowe koła zainteresowań dla klas I-III

1. Koła sportowe ogólnorozwojowe – forma zabawowa poznawania jak największej liczby dyscyplin sportowych. Bawimy się, ale uczymy zasad, współzawodnictwa i rywalizacji.

2. Koło pod nazwą Rackethlon – w trakcie całego roku szkolnego będziemy poznawać 3 dyscypliny rakietkowe: tenis stołowy, badminton i tenis ziemny.

Koła sportowe dla klas IV-VIII, tzw. czwarta godzina WF

1. Piłka nożna chłopców.

2. Piłka siatkowa dziewcząt.

3. Rackethlon - trzy dyscypliny rakietkowe w jednym: tenis stołowy, badminton i tenis ziemny. Rodzaj dyscypliny uzależniony warunków pogodowych

4. Taekwondo - jest sztuką walki za pomocą nóg i rąk, jest też dyscypliną sportową angażującą całe ciało z użyciem obu rąk i obu nóg w ćwiczeniu technik samoobrony oraz walki sportowej, ukierunkowanych również na poprawę kondycji.

5. Stacja Grawitacja – kontynuacja zajęć akrobatyki w klasach starszych w sobotnie poranki.

• +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54