Kalendarz imprez sportowych 2019/2020

Turnieje podczas przerw

czas: od września przez cały rok szkolny

Turnieje odbywające się podczas przerw - organizowane we współpracy z dziećmi.

1. Tenis stołowy

2. Piłkarzyki

3. Piłka nożna

4. Zbijak/ 4 ognie

5. Minikoszykówka

Ekiden klasowy

Rywalizacja podczas lekcji WF - która klasa przebiegnie najwięcej

Orientuj się z SPN81

Bieg na orientację, w którym udział biorą rodzice z dziećmi.

Termin: październik 2019 r.

Pobiegniemy do parku Pola Mokotowskie, zdobędziemy specjalne odznaki i zjemy coś ciepłego przygotowanego pzrez panie kucharki i co najważniejsze, spędzimy wspólnie piękny jesienny poranek.

Weekend polarny dla klas IV-VIII

Termin: styczeń 2020 r.

Fascynujący i pełen wrażeń wyjazd dla uczniów klas IV-VIII, będący imitacją prawdziwej wyprawy polarnej. Nuotykiju Akademija znajduje się e wyjątkowym miejscu - Regionalnym Parku Neris. Ten oark to przede wszystkim rzeka Neris - z jej malowniczym otoczeniem, maleńkimi wioskami i historycznymi warstwami starożytnej Litwy.

W programie:

- wyprawa polarna na nartach z plecakami, nocowanie w obozowisku pod namiotami i gotowanie z liofilizatów,

- wyścigi psich zaprzęgów,

- budowanie igloo,

- animacje na śniegu, narciarstwo biegowe, sanki i wiele różnych gier i zabaw.

Galeria zdjęć z poprzednich edycji Weekendu Polarnego:

Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

Termin: koniec lutego 2020 r.

Konkurencje:

- łyżwiarstwo,

- narciarstwo biegowe,

- narciarstwo zjazdowe.

Klasyfikacja zepołowa i insdywidualna.

Turniej Rackethlon

Termin: kwiecień/maj 2020 r.

Rywalizacja w 3 konkurencjach: tenis stołowy, badminton i tenis ziemny.

Rowerowy maj

Termin: maj 2020 r.

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród  uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji prorowerowych.
Zasady kampanii są bardzo proste: każdy uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Jeśli przy realizacji programu nauczania znajdziemy jeszcze miejsce na ciekawe spędzenie czasu z dziećmi z pewnością w ofercie szkoły pojawią się dwie propozycje, którymi już teraz możemy się pochwalić.

Wyjazd pod hasłem kształtowania samodzielności dzieci dla uczniów klas IV-VIII:

Wkra i jej uroki kajakiem, gdzie w ciągu dnia pływamy kajakami i zwiedzamy piękny rezerwat Wkry, a nocą spędzamy miło czas przy ognisku i śpimy w namiotach. Możliwość zorganizowania spływu z rodzicami.

• 22 825-18-54
    22 825-82-18 - sprawy finansowe - p. Agnieszka Hanke