Basen

W tym roku szkolnym nasze zajęcia nauki i doskonalenia pływania będą odbywały się na Pływalni w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a. Miejsce to stwarza komfortowe warunki, zarówno do przeprowadzenia zawodowego treningu pływackiego, jak również do aktywności rekreacyjnej. Niezwykle dużym plusem zespołu basenów Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście jest nowoczesny system uzdatniania wody, który umożliwia korzystanie z basenów zawsze w czystej, ozonowanej wodzie.

Na zajęcia każda klasa będzie dowożona spod szkoły autokarem.

Godziny zajęć umieszczone są w planie zajęć każdej klasy.

• +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54