• Kronika wydarzeń

• grudzień 2021

• Przy wigilijnym stole

Nasi ósmoklasiści po raz ostatni w murach SPN81 spotkali się na klasowej Wigilii. Był to wyjątkowy czas poświęcony na wspólne biesiadowanie, snucie planów na przyszłość i wspominanie! Efektem tego wspominania jest piosenka nagrana przez naszych uczniów. Spot the difference!

Nagranie znajduje się na szkolnym Youtube

Galeria klasy 8A

Nie tylko ósmoklasiści obdarowywali się prezentami, świąteczna atmosfera panowała także w innych klasach! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Galeria klasy 2A

Galeria klasy 2B

Wspólne dekorowanie pierniczków

Uczniowie klasy 2B postanowili własnoręcznie udekorować pierniczki na świąteczny stół.

Galeria klasy 2B

Organizator: p. Agata Czerniszewska

Christmas Cards

Uczniowie klas 2 i 3 na lekcji języka angielskiego pisali w tym roku kartki dla swoich rodziców. Wyrazili w nich wdzięczność i milość za wszystko, co od nich otrzymują. Kartki zostaną włożone pod choinkę lub pod poduszkę, więc sprawdźcie Drodzy Rodzice, co się tam u Was znajduje :)

Organizator: p. Sandra Grzesiuk-Brocka

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficzno-przyrodniczego "Dary jesieni"

Rozstrzygnęliśmy konkurs na zdjęcię szczególnie trafnie oddające uroki jesieni. Prace konkursowe można oglądać na wystawie, która znajduje się na szkolnym korytarzu.

Organizatorzy: p. Bożena Siemieńska i p. Marzena Wach

Prezentacje trzecioklasistów

Uczniowie klasy 3 zaprezentowali swoje prace wykonane w grupach. Mogliśmy się wiele dowiedzieć o polskich miastach. Brawo Trzeciaki!

Organizator: p. Bożena Siemieńska

Wręczenie nagród w konkursie recytatorskim "Jesień w poezji"

Rozstrzygnęliśmy Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym uczestnicy recytowali wybrane przez siebie wiersze o jesieni. Mimo ogromnych emocji i lekkiej tremy wszyscy uczniowie spisali się znakomicie - wspaniale przygotowali recytację wierszy, zadbali o doskonałą interpretację i poprawność językową, a także zaskoczyli nas niecodziennymi rekwizytami.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i chęć dzielenia się pięknem poezji.

Organizatorzy: p. Bożena Siemieńska i p. Agata Kruk

Mikołajki w klasie 3

Mimo, że online to udało się trzecioklasistom przygotować niespodzianki na mikołajki - łamigłówki, krzyżówki i rebusy własnego autorstwa 👍😀

Organizator: p. Bożena Siemieńska

Angielski kalendarz adwentowy

W tym roku chętni uczniowie klas 1-3 wykonują zadania z kalendarza adwentowego. Rysują, malują, pieką, piszą listy po angielsku, budują z klocków a przede wszystkim dobrze się bawią! Oby tak dalej!

Organizatorzy: p. Anna Ignatowicz-Cecot i p. Sandra Grzesiuk-Brocka

Domino i memory w wykonaniu pierwszoklasistów

Aby utrwalić poznane litery i cyfry pierwszoklasiści własnoręcznie wykonali literkowe memory i matematyczne domino.

Organizator: p. Angelika Flisek

Prezenty mikołajkowe od 8A

Uczniowie klasy 8a od dawna wiedzą, że warto pomagać. W tym roku postanowili zakupić prezenty mikołajkowe dla młodzieży mieszkającej w placówce opiekuńczo-wychowawczej "Tęcza" w Warszawie. Upominki dotarły do adresatów jeszcze przed mikołajkami!

Organizatorzy: p. Anna Ignatowicz-Cecot, p. Magdalena Czerniak

• ul. Krzywickiego 30 (dawniej: Nowowiejska 39a) 02-078 Warszawa Poland