• Sport

• Profilaktyka i korektywa

• Dla zainteresowanych rodziców mamy także propozycję zajęć fizjoterapeutycznych pod kątem korekcyjno-rozwojowym. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów w grupach do 8 dzieci, w formie 45 minutowych ćwiczeń. Dla zachowania bezpieczeństwa dzieci, zajęcia prowadzone są w godzinach pozalekcyjnych wyznaczonych przez naszą szkołę i  na terenie szkoły. Ćwiczenia prowadzone są standardowo 1 raz w tygodniu dla danej grupy dzieci. Grupy, do których zostaną przypisane dzieci, tworzone są na podstawie wyników badań otrzymanych z wcześniej przeprowadzonej diagnostyki.

Zajęcia, które prowadzimy zawsze poprzedzone są bezpłatnymi badaniami, które obejmują: diagnostykę symetrii kręgosłupa; ustawienie ciała w płaszczyznach strzałkowej, czołowej i horyzontalnej; stawienie łopatek, miednicy, kolan, stóp. Badanie stóp na podoskopie; analizę chodu; ocenę siły mięśniowej mięśni posturalnych. Badania mają na celu ocenę stanu zdrowia uczniów, w związku z planowanym prowadzeniem zajęć pozalekcyjnych z profilaktyki wad postawy. Zajęcia są dodatkowo płatne – ok. 25 zł/zajęcia.

• ul. Krzywickiego 30 (dawniej: Nowowiejska 39a) 02-078 Warszawa Poland
      • Izabela Remjasz iod@spn81.edu.pl tel. 22 825-18-54