• Biblioteka szkolna

• Katalog online (OPAC)

• Szanowni Użytkownicy Biblioteki Szkolnej. Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zmieniła dotychczasowy sposób obsługi czytelników i uruchomiła również internetową wersję biblioteki.

Dzięki temu możecie sami przeglądać zasoby biblioteczne, korzystając z katalogu OPAC. Macie też możliwość rezerwacji książek drogą internetową oraz przedłużenia terminu zwrotu. Logując się do systemu, możecie śledzić informacje o tym, jaką książkę ostatnio wypożyczyliście, co „zalega” na waszym koncie i „domaga” się już zwrotu. Katalog jest dostępny o każdej porze z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu.

Katalog biblioteki NSP81 znajdziecie pod linkiem

Katalog można przeglądać bez logowania, żeby jednak mieć dostęp do swojego konta i np. zarezerwować książkę należy

• wejść na stronę https://m017923.molnet.mol.pl/
            • kliknąć w ikonę z kluczykami w prawym górnym rogu
            • następnie w wyświetlonym okienku logowania  kliknij "Załóż konto" i wpisz szkolny adres e-mail (twoje  imię. twoje nazwisko@spn81.edu.pl)
            • na Twój adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny, więc sprawdź pocztę i kliknij w przesłany link
            • wymyśl hasło (co najmniej 8 liter, co najmniej 1 duża litera, co najmniej 1 cyfra)
            • jeśli masz problem, zgłoś się po pomoc do biblioteki szkolnej - aktywujemy konto wspólnie!
            • po zalogowaniu wyszukujecie interesującą was książkę, sprawdzacie jej dostępność i dokonujecie rezerwacji, klikając w "Rezerwuj"
            • z uwagi na wolny dostęp do półek obowiązujący w naszej bibliotece, książką którą wybraliście zostanie dla was zarezerwowana w chwili, gdy na swój adres e-mail otrzymacie wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji
            • szczegółowa instrukcja logowania się i korzystania z katalogu biblioteki online MOL Net+ molnet_Pierwsze-logowanie.pdf
            • jeżeli wystąpił błąd podczas logowania i nie jest możliwe zalogowanie do katalogu mimo poprawnego wpisywania loginu i hasła, należy skontaktować się osobiście z biblioteką szkolną.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zgłoś się do biblioteki po szczegółowe informacje.

• Prace nagrodzone w konkursie "My Holiday Memories"
    • Być nauczycielem choć jeden dzień... 14.10.2020 r.
    • Dzień Języków Obcych - 12.10.2020 r.
    • Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - 9.10.2020 r.
    • Spotkanie autorskie z Moniką Kowaleczko-Szumowską dla klas 1-3. 6.10.2020 r.
    • Zaczynamy projekt "Czytam sobie. Pierwsza klasa!" - 5.10.2020 r.
    • Dzień Tabliczki Mnożenia - 2.10.2020 r.
    • Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w naszej szkole
    • Dzień w krawacie czyli świętujemy Dzień Chłopaka
    • Dzień Głośnego Czytania - spotkanie z p. Anitą Sokołowską dla klas 1-3. 29.09.2020 r.
    • Plastyka wśród kwiatów - 23.09.2020 r.
    • Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020