Koło języka angielskiego FLYERS

Koło przeznaczone dla uczniów klasy IV.
Celem kursu jest przekazanie dzieciom zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie YLE Flyers (ok. 1200 słów). Kurs umożliwia również przećwiczenie typowych zadań egzaminacyjnych.

Gramatyka w danej lekcji prezentowana jest również w postaci prostych przykładów użycia, schematów, tabeli lub reguł gramatycznych. Poziom trudności rośnie z każdą lekcją, a ćwiczenia swoim formatem i strukturą nawiązują do specyficznych zadań egzaminu Young Learners of English poziom Flyers, na przykład: uzupełnianie luk (liter w wyrazach lub wyrazów w zdaniach), testy typu multiple choice, pytania otwarte, rozumienie ze słuchu, układanie zdań z podanych elementów, itp. Kurs zawiera również symulację egzaminu Young Learners of English poziom Flyers z uwzględnieniem odpowiednich typów zadań i ograniczeń czasowych.

• 22 825-18-54
    22 825-82-18 - sprawy finansowe - p. Agnieszka Hanke