Koło języka angielskiego STARTERS

Koło przeznaczone dla uczniów klas II-III.
Celem kursu jest przekazanie dzieciom zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie YLE Starters. Kurs umożliwia również przećwiczenie typowych zadań egzaminacyjnych.

Gramatyka w danej lekcji prezentowana jest również w postaci prostych przykładów użycia, schematów, tabeli lub reguł gramatycznych. Poziom trudności rośnie z każdą lekcją, a ćwiczenia swoim formatem i strukturą nawiązują do specyficznych zadań egzaminu Young Learners of English poziom Starters, na przykład: uzupełnianie luk (liter w wyrazach lub wyrazów w zdaniach), testy typu multiple choice, pytania otwarte, rozumienie ze słuchu, układanie zdań z podanych elementów, itp. Kurs zawiera również symulację egzaminu Young Learners of English poziom Starters z uwzględnieniem odpowiednich typów zadań i ograniczeń czasowych.

• 22 825-18-54
    22 825-82-18 - sprawy finansowe - p. Agnieszka Hanke