• Koła zainteresowań

• Koło FCE

• 09.06.2021 20:23
          • Kurs przeznaczony jest dla uczniów będących na poziomie B2. Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu FCE (First Certificate in English). Podczas zajęć uczniowie poznają i utrwalają wszystkie techniki egzaminacyjne, rozszerzają słownictwo stosując je w różnych formach komunikacji, utrwalają struktury gramatyczne w ich aktywnym zastosowaniu w komunikacji, zwracają uwagę na poprawność gramatyczną i stylistyczną oraz płynność wypowiedzi ustnych i pisemnych. Uczniowie doskonalą techniki egzaminacyjne na podstawie autentycznych testów z poprzednich lat oraz dodatkowych materiałów wspierających naukę.

• Koło PET

• 09.06.2021 20:22
          • PET jest egzaminem z języka angielskiego sprawdzającym biegłość w posługiwaniu się językiem w codziennym życiu na poziomie średnio zaawansowanym. Jest to pierwszy (pod względem stopnia trudności) egzamin testujący szczegółowo wszystkie cztery kluczowe umiejętności językowe: pisanie, rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu i mówienie. Na zajęciach uczniowie będą ćwiczyć wszystkie powyższe umiejętności.

Prowadzący: p. Krzysztof Hołodyński
          • Koło OJAJ (Olimpiada Języka Angielskiego)

• 09.06.2021 20:20
          • Koło OJAJ (Olimpiada Języka Angielskiego) ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych i przedmiotowych posiadanych przez uczniów. Chęć udziału w teście jest także motywacją do nauki słownictwa i gramatyki niezbędnych do rozwiązania zadań.
          • Koło teatralne w języku angielskim

• 08.06.2021 11:32
          • Założeniem kółka jest wspomaganie rozwoju kompetencji językowych ucznia, rozwijanie ciekawości wobec innych kultur, przygotowywanie do samodzielności w procesie uczenia się języka angielskiego i umacnianie wiary we własne możliwości językowe, co zwiększy motywację do nauki. Uczestnictwo w zajęciach kółka teatralnego umożliwi dzieciom stosowanie języka jako narzędzia przy wykonywaniu prac plastycznych czy odgrywaniu inscenizacji a użycie autentycznych tekstów interesujących dzieci wyzwoli w nich naturalne procesy przyswajania języka.
            Prowadzący: p. Magdalena Czerniak
          • Koło muzyczne

• 08.06.2021 11:32
          • Koło muzyczne (gra na dzwonkach)
            Klasa IV-V
            Liczba uczestników min 4 max 8
            Nauka i doskonalenie gry na dzwonkach.
            Mile widziany własny instrument
            Prowadzący: p. Anna Dyś