• Koła zainteresowań

• Koło FCE

• 09.06.2021 20:23
        • Kurs przeznaczony jest dla uczniów będących na poziomie B2. Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu FCE (First Certificate in English). Podczas zajęć uczniowie poznają i utrwalają wszystkie techniki egzaminacyjne, rozszerzają słownictwo stosując je w różnych formach komunikacji, utrwalają struktury gramatyczne w ich aktywnym zastosowaniu w komunikacji, zwracają uwagę na poprawność gramatyczną i stylistyczną oraz płynność wypowiedzi ustnych i pisemnych. Uczniowie doskonalą techniki egzaminacyjne na podstawie autentycznych testów z poprzednich lat oraz dodatkowych materiałów wspierających naukę.

• Uczniowie są pod stałą kontrolą postępów i są na bieżąco oceniani. W trakcie kursu przeprowadzane są egzaminy próbne, które sprawdzają stopień rozwinięcia i opanowania przez uczniów wszystkich umiejętności językowych.

Prowadzący: p. Krzysztof Hołodyński

• Wróć do listy artykułów