• Koła zainteresowań

• Koło języka angielskiego PET

• 03.09.2018 17:49
          • Preliminary English Test (PET) jest egzaminem z języka angielskiego sprawdzającym biegłość w posługiwaniu się językiem w codziennym życiu na poziomie średnio zaawansowanym. Jest to pierwszy (pod względem stopnia trudności) egzamin testujący szczegółowo wszystkie cztery kluczowe umiejętności językowe: pisanie, rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu i mówienie.
          • Zajęcia szachowe dla dzieci

• 03.09.2018 17:43
          • Zajęcia szachowe Chess Academy odbywają się raz w tygodniu w grupach maksymalnie 10 osobowych, czas trwania zajęć wynosi 45 minut. Grupy dobierane są pod kątem zaawansowania, a program dostosowywany jest do możliwości danej grupy. Instruktor prowadzący zajęcia zapewnia dzieciom zróżnicowane materiały, stymulujące naturalną ciekawość dziecka, które zachęcają go do eksplorowania otoczenia i uczenia się poprzez własne działanie. Lekcja podzielona jest na 2 części: teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna zajęć polega na nauce teorii i strategii szachowej, rozwiązywaniu zadań praktycznych, robieniu zagadek związanych z poszczególnymi motywami szachowymi, analizowaniu wybranych partii itp. W części praktycznej zajęć dzieci pod okiem instruktora rozgrywają partie z zegarami szachowymi w celach ćwiczeniowych. Podsumowaniem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest udział w turnieju szachowym lub konkursie szachowym na koniec roku szkolnego.
          • Warsztaty kulinarne dla klas I-III

• 11.08.2020 11:14
          • Głównym celem kółka jest zainteresowanie uczniów kulinariami jako umiejętności pożytecznej, wykorzystywanej w życiu codziennym. Jak również jako formy spędzania czasu wolnego, mogącej rozwinąć się w interesujące hobby.

• ul. Krzywickiego 30 (dawniej: Nowowiejska 39a) 02-078 Warszawa Poland
      • Izabela Remjasz iod@spn81.edu.pl tel. 22 825-18-54