• Koła zainteresowań

• Koło matematyczne dla klas 5

• 06.09.2018 15:44
          • W trakcie trwania koła uczniowie przede wszystkim rozwiną swoje talenty. Koło przeznaczone jest dla piątoklasistów, którzy zamierzają uczestniczyć w konkursach matematycznych. Celem przez pierwsze miesiące jest przygotowanie uczniów do Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny, a następnie do Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.
          • Koło języka angielskiego FLYERS

• 02.02.2020 16:22
          • Koło przeznaczone dla uczniów klasy IV.
            Celem kursu jest przekazanie dzieciom zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie YLE Flyers (ok. 1200 słów). Kurs umożliwia również przećwiczenie typowych zadań egzaminacyjnych.
          • Koło języka angielskiego MOVERS

• 02.02.2020 16:22
          • Koło przeznaczone dla uczniów klas III.
            Celem kursu jest przekazanie dzieciom zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie YLE Movers. Kurs umożliwia również przećwiczenie typowych zadań egzaminacyjnych.
          • Koło języka angielskiego STARTERS

• 02.02.2020 16:21
          • Koło przeznaczone dla uczniów klas II-III.
            Celem kursu jest przekazanie dzieciom zakresu słownictwa oraz struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie YLE Starters. Kurs umożliwia również przećwiczenie typowych zadań egzaminacyjnych.
          • Koło języka angielskiego dla klas I

• 03.09.2018 18:19
          • Celem koła jest stworzenie możliwości takich działań, by nauka stanowiła fascynację, przygodę, zabawę i dawała uczniom radość i satysfakcję, pobudzanie i pogłębianie motywacji dzieci do nauki języka poprzez stwarzanie optymalnych warunków do rozwijania ich zainteresowań oraz nabywania umiejętności rozumienia tekstu mówionego i słuchanego.

• ul. Krzywickiego 30 (dawniej: Nowowiejska 39a) 02-078 Warszawa Poland
      • Izabela Remjasz iod@spn81.edu.pl tel. 22 825-18-54