• Koła zainteresowań

• Koło języka angielskiego Movers

• 04.09.2023 17:37
          • Koło Języka Angielskiego Movers przeznaczone jest dla uczniów klasy trzeciej. Na zajęciach  rozwiązujemy Testy Cambridge English i skupimy się  na rozwoju umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim.
            Prowadzący: p. Anna Ignatowicz-Cecot
          • Koło polonistyczne

• 01.09.2023 16:15
          • Koło polonistyczne jest przeznaczone dla uczniów klas starszych i ma na celu przede wszystkim przygotowanie ich do olimpiady polonistycznej. Uczęszczając na zajęcia, poznajemy także ciekawe pozycje książkowe. Prowadzimy ożywione dyskusje dotyczące ich problematyki. Poznajemy sylwetki wybitnych, polskich poetów - interpretujemy i analizujemy ich dzieła. Uczymy się również poprawności językowej.
            Prowadzący: p. Agnieszka Naporowska
          • Koło plastyczne (klasy I-III)

• 01.09.2023 16:23
          • Na zajęciach koła plastycznego rozwijamy pasję tworzenia i odkrywamy świat piękna. Mamy możliwość posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi sprzyjającymi rozbudzaniu wyobraźni, wrażliwości na barwę, kształt, wielkość, proporcje.
            Oprócz realizacji prac w  zakresie malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, dzieci mają także okazję podjęcia działań twórczych z zastosowaniem różnorodnych tkanin-szyją proste zabawki z filcu, tworzą wyklejanki z tkanin, tworzą również tkaniny artystyczne w wybranej technice (batik, malarstwo na jedwabiu), a także poznają interesujące techniki zdobienia przedmiotów, np. decoupage.
            Prowadzący: p. Anna Martyniuk

• Koło OJAJ (Olimpiada Języka Angielskiego)

• 01.09.2023 16:25
          • Koło OJAJ (Olimpiada Języka Angielskiego) ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych i przedmiotowych posiadanych przez uczniów. Chęć udziału w teście jest także motywacją do nauki słownictwa i gramatyki niezbędnych do rozwiązania zadań.