• Koła zainteresowań

• Koło języka angielskiego dla klas I

• 03.09.2018 18:19
          • Celem koła jest stworzenie możliwości takich działań, by nauka stanowiła fascynację, przygodę, zabawę i dawała uczniom radość i satysfakcję, pobudzanie i pogłębianie motywacji dzieci do nauki języka poprzez stwarzanie optymalnych warunków do rozwijania ich zainteresowań oraz nabywania umiejętności rozumienia tekstu mówionego i słuchanego.

• Koło języka angielskiego PET

• 03.09.2018 17:49
          • Preliminary English Test (PET) jest egzaminem z języka angielskiego sprawdzającym biegłość w posługiwaniu się językiem w codziennym życiu na poziomie średnio zaawansowanym. Jest to pierwszy (pod względem stopnia trudności) egzamin testujący szczegółowo wszystkie cztery kluczowe umiejętności językowe: pisanie, rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu i mówienie.
          • Zajęcia szachowe dla dzieci

• 03.09.2018 17:43
          • Zajęcia szachowe Chess Academy odbywają się raz w tygodniu w grupach maksymalnie 10 osobowych, czas trwania zajęć wynosi 45 minut. Grupy dobierane są pod kątem zaawansowania, a program dostosowywany jest do możliwości danej grupy. Instruktor prowadzący zajęcia zapewnia dzieciom zróżnicowane materiały, stymulujące naturalną ciekawość dziecka, które zachęcają go do eksplorowania otoczenia i uczenia się poprzez własne działanie. Lekcja podzielona jest na 2 części: teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna zajęć polega na nauce teorii i strategii szachowej, rozwiązywaniu zadań praktycznych, robieniu zagadek związanych z poszczególnymi motywami szachowymi, analizowaniu wybranych partii itp. W części praktycznej zajęć dzieci pod okiem instruktora rozgrywają partie z zegarami szachowymi w celach ćwiczeniowych. Podsumowaniem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest udział w turnieju szachowym lub konkursie szachowym na koniec roku szkolnego.
          • Warsztaty kulinarne dla klas I-III

• 11.08.2020 11:14
          • Głównym celem kółka jest zainteresowanie uczniów kulinariami jako umiejętności pożytecznej, wykorzystywanej w życiu codziennym. Jak również jako formy spędzania czasu wolnego, mogącej rozwinąć się w interesujące hobby.

• Prace nagrodzone w konkursie "My Holiday Memories"
    • Być nauczycielem choć jeden dzień... 14.10.2020 r.
    • Dzień Języków Obcych - 12.10.2020 r.
    • Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - 9.10.2020 r.
    • Spotkanie autorskie z Moniką Kowaleczko-Szumowską dla klas 1-3. 6.10.2020 r.
    • Zaczynamy projekt "Czytam sobie. Pierwsza klasa!" - 5.10.2020 r.
    • Dzień Tabliczki Mnożenia - 2.10.2020 r.
    • Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w naszej szkole
    • Dzień w krawacie czyli świętujemy Dzień Chłopaka
    • Dzień Głośnego Czytania - spotkanie z p. Anitą Sokołowską dla klas 1-3. 29.09.2020 r.
    • Plastyka wśród kwiatów - 23.09.2020 r.
    • Szkolny warzywny ogródek ozdobny - maj 2020