• Wiadomości

• Obchody 30-lecia szkoły

• 17.05.2024
          • Szanowni Absolwenci i Przyjaciele Szkoły

W tym roku świętujemy 30-lecie naszej szkoły!

Z tej okazji organizujemy wyjątkowy piknik na który serdecznie chcielibyśmy Państwa zaprosić. Przygotowaliśmy moc atrakcji – występy dzieci, stoiska klasowe, turniej siatkówki, konkursy z nagrodami, strefę dmuchańców oraz bezpłatną gastronomię z goframi, lodami MiniMelts, granitą i miniburgerami. Piknik zakończy panel dyskusyjny i koncert.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: 30-lecie.com

Od 30 lat tworzymy wyjątkową wspólnotę, której siła tkwi w przyjaźni i wzajemnej pomocy. Na stronie znajdziecie galerię wspomnień oraz informacje o rozbudowie szkoły i zbiórce na ten cel. Dla darczyńców przygotowaliśmy sentymentalne upominki z logo szkoły – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie: Wesprzyj nas

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i dziękujemy za Wasze wsparcie przez wszystkie te lata. To dzięki Wam nasza szkoła nieustannie się rozwija.

Będziemy wdzięczni również za rozpowszechnienie tej informacji wśród innych Absolwentów i Przyjaciół Szkoły, gdyż staramy się dotrzeć do wszystkich którzy przez te lata tworzyli piękno tego miejsca.

Z wyrazami wdzięczności,

Rafał Banaszek

dyrektor NSP81

• Piknik Szkolny 2024

• 17.05.2024
          • Zapraszamy na obchody 30-lecia naszej szkoły. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej dedykowanej tej wyjątkowej okazji znajdującej się pod poniższym linkiem:

Obchody 30-lecia SPN81

Wchodząc na stronę można wesprzeć naszą zbiórkę środków na rozbudowę szkoły.

Zachęcamy i z góry serdecznie dziękujemy

• Spelling Bee

• 15.05.2024
          • Literowanie to nie lada wyzwanie! Ale nie dla naszych uczniów! Nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III z powodzeniem zmierzyli się z angielskimi słówkami. Zwycięzcami w poszczególnych klasach zostali:

1A - Leon G.

1B - Ala

2A - Amelia

2B - Natalia Ch.

3 - Pola Ch.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i odwagi!

Anna ignatowicz-Cecot i Sandra Grzesiuk-Brocka

• Światowy Dzień Kwiatów z Papieru

• 14.05.2024
          • Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.

Stephen King

Dziś czyli 14 maja obchodzony jest Światowy Dzień Kwiatów z Papieru, a krepina to inaczej papier krepowy, dlatego nasze dwie uczennice: Mia Małek i Stefania Vanzi zostały wyróżnione dyplomami za wyjątkowe zaangażowanie w zajęciach florystycznych, za umiejętności organizacyjne, wysoką kulturę osobistą, pracowitość, cierpliwość, wytrwałość, dokładność, estetykę i miłość do tworzenia pięknych kwiatów z krepiny. Jako nagrodę dziewczynki zaproponowały dla siebie kwiaty z krepiny niemieckiej w ich ulubionych kolorach. Na zdjęciach prezentujemy bukiety kwiatów naszych szkolnych papierowych florystek i jednego florysty.

Jolanta Wróblewska

• Teatrzyk ekologiczny w wykonaniu klasy 2B

• 14.05.2024
          • Ekologia to obszar, któremu wiele uwagi poświęcają uczniowie klasy 2B. Tym razem przygotowali inscenizację dla klas 1-3 pt. "Niewielki, ale śliczny wiosenny teatrzyk ekologiczny".

Zapraszamy też do obejrzenia relacji filmowej:

Brawo Drugaki 👏👏👏

• Drugoklasiści w miasteczku edukacyjnym

• 14.05.2024
          • Klasa 2B odwiedziła innowacyjne minimiasto edukacyjne, w którym dzieci mogły wcielić się w różne role zawodowe, poznawać tajniki profesji, pracować, zarabiać i ostatecznie wydać zarobione pieniądze. Zabawa była wyśmienita!

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2B

• Spotkanie z podróżnikiem

• 09.05.2024
          • Dziś w szkole odbyło się ciekawe spotkanie dla klas 5-7 z panem Jarosławem Czechowiczem, Polakiem mieszkającym na dalekiej Islandii. Spotkanie miało formę wideokonferencji na platformie Zoom. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat Islandii w czasie krótkiego quizu, następnie obejrzeli i wysłuchali prezentacji naszego Gościa oraz mogli zadać pytania związane z tematyką spotkania. Uzupełnieniem prezentacji były piękne zdjęcia krajobrazów Islandii. Panu Jarosławowi serdecznie dziękujemy za cenną lekcję geografii i kultury Islandii oraz życzymy realizacji wszystkich jego planów dotyczących życia na tej niezwykłej wyspie.

Joanna Czopowicz

• Kolejne prezentacje uczniów klasy 2B

• 07.05.2024
          • W ramach projektu "Rozwijamy pasje i zainteresowania" uczniowie klasy 2B przedstawili kolejne prezentacje. Tym razem Tosia opowiedziała o swojej pasji - akrobatyce. Jesteśmy pod wrażeniem! Brawo, Tosiu 👏

Olek w ramach prezentacji swojej pasji zaprosił na spotkanie z uczniami byłego żołnierza jednostki wojsk specjalnych GROM To było bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie! Brawo, Olek 👏

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii klasy 2B

• Pamiętamy

• 06.05.2024
          • 4 maja obchodzimy imieniny Moniki....

Dziewczynki zrobiły te słoneczniki na zajęciach florystycznych. A słoneczniki to były ulubione kwiaty śp. Pani Moniki Stachniak.