Kronika wydarzeń

październik 2019

Zajęcia wychowania fizycznego pod hasłem futbolu flagowego

7 października uczniowie klas szóstych gościli na swojej lekcji drużynę Warsaw Eagles. To najstarsza drużyna futbolu amerykańskiego w Polsce, która od początku istnienia Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości rodziców Jessiki z klasy siódmej.

Więcej zdjęć:

Dzień Języków Obcych

3 października obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Każda klasa miała za zadanie udekorować salę i przygotować informacje o wybranym kraju. Dzięki przygotowanym prezentacjom i quizom  wszyscy mieli okazję poznać tradycje kulturowe innych krajów. Dzień ten pokazał, że uczenie się języków pomaga nam wzajemnie się zrozumieć, przekraczać granice kulturowe i przy tym świetnie się bawić.

Galeria zdjęć:

Organizatorzy: nauczyciele języków obcych