Plebiscyt na najlepszego sportowca

ZASADY PLEBISCYTU NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

SPN NR 81 FUNDACJI „RODZICE DZIECIOM”

W PLEBISCYCIE NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SPN 81 w Warszawie mogą brać udział wszyscy uczniowie.

Autoprezentację w formie krótkiego opisu sportowca prosimy przesyłać drogą mailową do dnia 10 maja 2019 r. na adres szymonwojciknsp81@hotmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać małe zdjęcie sylwetki bądź twarzy ucznia i tzw. sportowe CV w formie kilku zdań opisujące jego osiągnięcia sportowe.

Opisy zgłoszonych kandydatur zaprezentujemy społeczności szkolnej. Każdy uczeń będzie mógł oddać głos na wybraną kandydaturę. Termin głosowania zostanie podany oddzielną wiadomością i ogłoszony w szkole.

Uczeń lub Rodzic ucznia powinien przedstawić dyplom, medal, puchar, artykuł prasowy, itp z zawodów, bądź pisemną informację od instruktora lub trenera klubowego, jeśli zawody odbywały się poza terenem i wiedzą naszej szkoły, w celu potwierdzenia zajętej lokaty.

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Nagrody otrzymuje 3 najlepszych sportowców szkoły.

• +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54