• Sukces wokalny

Miło nam poinformować, że Ania Danieluk z klasy szóstej

zajęła II miejsce w IV Warszawskim Konkursie Wokalnym "Warszawa w Piosence".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Orientuj się z SPN81

Mamy za sobą pierwszą edycję biegu na orientację "Orientuj się z SPN81".

Pogoda nam dopisała i wystartowało 10 par rodziców z dziećmi.

I miejsce w kategorii klas 1-3 zdobyła para: Piotr i Paweł Tomczykowscy

I miejsce w kategorii klas 4-8 zdobyła para: Szymon i Piotr Grochowscy

Zwycięzcom gratulujemy, a każdemu uczestnikowi dziękujemy za start i zaciętą walkę.

Do zobaczenia w kolejnych edycjach - komunikaty we wrześniu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Orientuj się z SPN81  - Obrazek 1

Rowerowy maj - wielki start już 6 maja

Nasza szkoła jest gotowa do akcji!

Przypominamy:

1. W Akcji uczestniczy cała szkoła (uczniowie i pracownicy).
    2. Uczniowie za przyjazd do szkoły na rowerze, hulajnodze, deskorolce, łyżworolkach, wrotkach (tylko nie elektrycznych) otrzymują naklejki, które wklejają do specjalnych dzienniczków.
    3. Wystarczy aby przejechać odcinek minimum 500 m do szkoły.
    4. Uczestnicy rywalizują o nagrody indywidualne, klasowe i dla całej szkoły.
    5. Cała akcja zakończy się 9 czerwca przejazdem na odcinku Pałac Kultury i Nauki - Park Fontann ulicami Warszawy oraz piknikiem w Parku Fontann.

Wielka Zbiórka Książek 2019

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zaczytani". Zapraszamy do przyłączenia się do Wielkiej Zbiórki Książek. Zebrane książki posłużą do stworzenia zaczytanych bibliotek w szpitalach w całej Polsce.

Zbieramy książki w bardzo dobrym stanie, wydane po 2000 roku. Mogą to być książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych (0-100 lat). Książki można składać do pudełka naprzeciwko sekretariatu.

Akcja trwa do 24 maja 2019 r.

Więcej o akcji: https://zaczytani.org/

Wielka Zbiórka Książek 2019 - Obrazek 1

• 1% podatku dla NSP81

Szanowni Państwo,

przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz naszej szkoły:

KRS: 0000270261 DOPISEK: NSP81 - 9256

Projekt WIELKA MAPA POLSKI

Nasza szkoła bierze udział w  ogólnopolskim projekcie "Wielka mapa Polski". Jest to projekt skierowany do uczniów klas 1-3 i ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Otrzymaliśmy wielką mapę Polski, na której będziemy umieszczać pocztówki, które otrzymamy. W ramach akcji odbędą się również zajęcia edukacyjne, dzięki którym uczniowie poznają ciekawe zakątki Polski.

Koordynator projektu: p. Monika Ziemiańska

• Polsko-czeska wymiana uczniów

Szanowni Państwo,

relacja z pobytu naszych uczniów w Czechach zamieszczana jest na bieżąco na blogu projektu:

Polsko-czeska wymiana uczniów - Obrazek 1

Zapraszam do oglądania

Krzysztof Hołodyński

• Laureat Konkursu Historycznego

Laureat Konkursu Historycznego  - Obrazek 1

• PODZIĘKOWANIA

W imieniu Dyrekcji i wszystkich Nauczycieli pragniemy serdecznie podziękować Darczyńcy i Rodzicom uczniów z klasy 7A, zaangażowanym w inicjatywę modernizacji pokoju nauczycielskiego. Dziękujemy za Państwa pomysł, plan i realizację, a przede wszystkim poświęcony czas.

Dziękujemy i doceniamy

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych słońcem, optymizmem i odpoczynkiem. Wiosennego nastroju i radosnego świętowania w gronie najbliższych.

• Egzamin Ósmoklasisty!!!

Szanowni Ósmoklasiści!!!

Przed Wami trzy dni sprawdzianów!

Jesteśmy przekonani, że wkład pracy i intensywność przygotowań spowodują, że bardzo dobrze poradzicie  sobie z tym wyzwaniem. Życzymy, żeby każdy  z Was osiągnął sukces. Powodzenia.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifTRZYMAMY KCIUKI i WIERZYMY W WAS!!!yes

Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie z SPN Nr 81

Stanowisko w sprawie Strajku Nauczycieli

Kadra Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Niepublicznej Nr 81 Fundacji „Rodzice Dzieciom” w Warszawie wyraża solidarność z protestem nauczycieli szkół publicznych. Jesteśmy przekonani, że cele i postulaty strajkujących nauczycieli są wyrazem troski o jakość edukacji i podnoszenie standardów świadczonych usług edukacyjnych.

Mamy świadomość, że jest wiele czynników, które wpływają na obecną - bardzo trudną sytuację szkolnictwa w Polsce, ale bez wątpienia wynagrodzenia nauczycieli, przede wszystkim szkół publicznych, stanowią jeden z tych elementów, który pogłębia kryzys szkolnictwa w naszym kraju.

Niniejszym informujemy Państwa, że w trakcie trwania akcji protestacyjnej nasza szkoła będzie funkcjonować bez zmian.

Kadra Pedagogiczna SPN Nr 81

• Finalistki Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego

Finalistki Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego  - Obrazek 1

Finalistki Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego  - Obrazek 2

I miejsce w badmintonie dziewcząt w WOM

Megasukces sportowy naszych dziewcząt -

mamy złoty medal w badmintonie

w LII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży!

Gratulacje dla naszej drużyny!

I miejsce w badmintonie dziewcząt w WOM - Obrazek 1 I miejsce w badmintonie dziewcząt w WOM - Obrazek 2

• Podsumowanie akcji charytatywnej zorganizowanej przez klasę 3B

Uczniowie klasy 3B zorganizowali akcję pomocy dla Domu Dziecka, w którą włączyli całą szkołę. Samodzielnie wykonali kartki z okazji Dnia Kobiet, które następnie sprzedawali podczas kiermaszu, razem ze słodkościami. Zorganizowali również zbiórkę darów. Zebrane pieniądze w kwocie 564 zł oraz dary rzeczowe zawieźli do Domu Dziecka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Podsumowanie akcji charytatywnej zorganizowanej przez klasę 3B - Obrazek 1

Organizator wydarzenia: p. Katarzyna Król

Akcja "Korek dla Stasia"

Drodzy Nakrętkozbieracze!

W tym miesiącu udało nam się zebrać tylko 67,7 kg.

A oto wyniki poszczególnych klas:

Akcja "Korek dla Stasia" - Obrazek 1

Bardzo wszystkim dziękuję w imieniu Stasia, również mamie naszych absolwentów, która nadal wspiera naszą akcję.

Następną zbiórkę planujemy 31 maja 2019 r.

Jolanta Wróblewska

strona: