• Kulturomaniak

• Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

• 26.09.2017 19:04
        • Klasy: I-VII

Termin: 8-9 marca 2018 r.

1. Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia jest Centrum Edukacji Szkolnej.
          2. Konkurs ma zakres ogólnopolski i prawo do udziału w nim mają uczniowie z klas I, II, III, IV, V, VI, VII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół gimnazjalnych z klas II, III. Test konkursowy zostanie przeprowadzony w trzech grupach wiekowych - uczniów edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III), szkoły podstawowej (klasy IV-VI) oraz szkoły podstawowej (klasa VII) i gimnazjum (klasy II-III).
          1. Nagrody dla zwycięzców i uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia zostaną rozdane wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej, szkół podstawowych oraz wśród gimnazjalistów na następujących zasadach (niezależnie od ilości osób na danym miejscu):
            • Miejsce 1: Grawerowany dyplom "Arcymistrza Logicznego Myślenia" oraz nagroda książkowa;
            • Miejsca od 2 do 5: Dyplomy "Mistrza Logicznego Myślenia" oraz nagrody książkowe;
            • Miejsca od 6 do 10: Dyplomy "Mistrza Logicznego Myślenia";
            • Miejsca od 11 do 15: Dyplomy "Eksperta Logicznego Myślenia";
            • Miejsca poniżej 15: Dyplomy uznania.

Każdy uczestnik niezależnie od osiągniętego wyniku otrzymuje dyplom!!!

Archiwum testów: