Koncepcja wychowania fizycznego w NSP81

Ogromny wpływ na przyszłość dziecka mają wiedza i umiejętności nabywane w szkole, przy czym najistotniejsze są zdrowie i dobre samopoczucie dziecka.

Bardzo duże znaczenie dla harmonijnego rozwoju psychofizycznego młodego pokolenia ma szkolne wychowanie fizyczne, które musi rozwijać sprzyjające zdrowiu całożyciowe nawyki aktywności ruchowej oraz kształtować u młodych ludzi postawy prozdrowotne.

W naszej pracy z dziećmi będziemy stawiać na poznawanie różnych dyscyplin sportowych, które można kontynuować podczas wakacji czy ferii zimowych. Chcemy również zachęcić Rodziców do wspólnej integracji i zabawy z dziećmi. Podczas naszych wyjazdów chcemy pracować nad samodzielnością dzieci i poznawaniem nowych form aktywności ruchowej.

• +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54