Nawigacja

Koncepcja wychowania fizycznego w NSP81 Kalendarz imprez sportowych Basen Koła zainteresowań Zawody sportowe Profilaktyka i korektywa Dodatkowe propozycje i atrakcje Europejski Tydzień Sportu w SPN81 Dokumenty Wydarzenia Weekend Polarny 2019 Igrzyska Zimowe Szkół Niepublicznych 2019 Plebiscyt na najlepszego sportowca Orientuj się z SPN81 Rowerowy maj

Sport

Plebiscyt na najlepszego sportowca

ZASADY PLEBISCYTU NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

SPN NR 81 FUNDACJI „RODZICE DZIECIOM”

 

 

W PLEBISCYCIE NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SPN 81 w Warszawie mogą brać udział wszyscy uczniowie.

 

Autoprezentację w formie krótkiego opisu sportowca prosimy przesyłać drogą mailową do dnia 10 maja 2019 r. na adres szymonwojciknsp81@hotmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać małe zdjęcie sylwetki bądź twarzy ucznia i tzw. sportowe CV w formie kilku zdań opisujące jego osiągnięcia sportowe.

 

Opisy zgłoszonych kandydatur zaprezentujemy społeczności szkolnej. Każdy uczeń będzie mógł oddać głos na wybraną kandydaturę. Termin głosowania zostanie podany oddzielną wiadomością i ogłoszony w szkole.

 

Uczeń lub Rodzic ucznia powinien przedstawić dyplom, medal, puchar, artykuł prasowy, itp z zawodów, bądź pisemną informację od instruktora lub trenera klubowego, jeśli zawody odbywały się poza terenem i wiedzą naszej szkoły, w celu potwierdzenia zajętej lokaty.

 

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

 

Nagrody otrzymuje 3 najlepszych sportowców szkoły.

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć